7 priežastys, kodėl verta rinktis segmentinę tvorą

  1. segmentines tvorosGreitai ir lengvai montuojama

Aptvėrimą sudaro vielos tinklo segmentas, stulpelis, segmento tvirtinimo apkabos, kiemo vartai ir varteliai, vartų automatika. Segmentines tvoros montuojamos su nerūdijančio plieno apkabomis prie 60×40 mm stulpelių. Suvirintos segmentinės tvoros statomos ant iš anksto pastatytų metalinių atramų, naudojant sutvirtinimo detales. Tvirtinimo elementai leidžia reguliuoti tvoros sekcijas, nejudinant atramų. Metalinės vielos yra išdėstytos tarpusavyje statmenai ir sujungtos kontakto vietoje taškiniu suvirinimu. Taip pat segmentinės tvoros gali būti tvirtinamos nerūdijančio plieno varžtais su nulaužiama veržle.

  1. Saugi

Kuo mažesni segmentines tvorosakučių diametrai, tuo geriau tvora išlaiko saugumą.Segmentinės tvoros gali būti nuo 1 metro iki 2,5 metro aukščio.

  1. Pigi

Lyginant su įprasta medine, metaline ar mūro tvora, kurios kainuoja daug brangiau statant, o ir vėliau jas prižiūrint. Segmentinės tvoros kainuotų dar pigiau, jei šeimininkas pats pirktųsi plieninius vamzdžius ir iš jų gamintųsi stulpelius.

  1. Ilgaamžė

Segmentines tvoros cinkuotos karšto cinkavimo būdu arba karštai cinkuotos ir nudažytos poliesterio dažais.Stulpai, kaip ir tvoros, būna cinkuoti arba cinkuoti ir dažyti.

  1. Tinka didelių teritorijų (sporto aikštynų, ligoninių, mokyklų, kt. viešų vietų) ir nuosavų namų teritorijos aptvėrimui, tačiau tuo pačiu mėgiama dėl savo išvaizdos: per akutes peršviečia saulė, neuždengiamas vaizdas.
  2. Tvirta

Segmentines tvoros gaminamos iš metalo, todėl yra labai patvarios ir gerai laikosi, net ir esant labai prastoms klimato sąlygoms. Specialių 2D ir 2DS tipo segmentų konstrukcija yra sustiprinta, tokios segmentinės tvoros tinka pramoninių objektų aptvėrimui ar kitiems dideliems plotams, kuriems reikia sustiprinto saugumo funkcijos.

  1. Individualiai pritaikoma

Cinkuotos vielos tvorų akučių dydį galima rinktis pagal pageidavimą. Spalvos – tradicinės ruda arba žalia (papildoma antikorozinė apsauga), tačiau miltelinio dažymo būdu galima padengti bent kokia spalva iš RAL spalvų paletės. Segmentinės tvoros nesunkiai pritaikomos prie bet kokios paskirties bei architektūros pastatų. Jei norite išskirtinio dizaino – galite pasirinkti specialius naujo tipo tvorų segmentus, kurie turi vaizdingesnę išvaizdą. Šių segmentų aukštis gali būti 1100 mm, 1300 mm arba 1500 mm. Siekdami visiško patogumo ir efektingumo galite pasirinkti komplektaciją kartu su vartais ar varteliais, kurie taip pat būtų priderinti tiek spalva, tiek norimu veikimo mechanizmu.