„Apartamentų kopose“ namai Šventojoje

namai šventojojeNamai Šventojoje, kuriuose šiuo metu parduodami naujai įrengti butai, gali tapti puikiausia vieta šeimos ir artimų giminaičių poilsiui, kurio netrikdytų net menkiausi rūpesčiai.

Įmanomos atostogos be rūpesčių?

Atostogos, poilsis daugumai žmonių asocijuojasi ir su galimybe kuo mažiau galvoti, svarstyti, planuoti, nes su protine veikla yra susijusio dažno žmogaus kasdienybė ir darbas. Tad nors trumpam taip norisi atitrūkti nuo slogių, sunkių minčių ir patirti gyvenimo malonumą. Pasirodo, nauji butai daugiabučiuose namuose Šventojoje gali tapti nesibaigiančių atostogų nuotaikos priežastimi. Ir pats tokio būsto įsigijimas, ir gyvenimas jame nuo pat pradžių suplanuotas gyvenimui be rūpesčių. Tačiau ar įmanoma pajūryje įsigyti nekilnojamą turtą, kuris garantuotų tokį gyvenimą? Juk pajūris savaime užkrečia atsipalaidavimo, ramybės, atokvėpio nuotaika, tad ir namai Šventojoje, kuriuose bus leidžiamas poilsio laikas, turėtų teikti tik atgaivą.

Pavasaris naujuose namuose Šventojoje

Kad gyvenamasis būstas pajūryje taptų tokiu, verta prieš jį perkant atkreipti dėmesį į daugelį dalykų: statytojus, rangovus, naudotas medžiagas, pogarantinius įsipareigojimus ir t.t. Šiuos ir dar daugiau kriterijų atitinka įmonių grupė „Nuova“, 25 metus vykdanti projektus visoje Lietuvoje. Šiuo metu pajūryje ši įmonė rūpinasi naujų butų Šventojoje statyba ir įrengimu. Kuo jie išskirtiniai?

Daugiabučiai namai Šventojoje, kvartale „Apartamentai kopose“, šį pavasarį atrodo lyg po žiemos sparčiai sujudę gyvūnai. Jau baigti visi projektiniai darbai, parinktos medžiagos, kurios geriausiai tinka pajūrio klimatui, pradedami montuoti nauji langai. O pastarieji yra labai svarbi namo dalis, galinti garantuoti šilumą namuose. Kadangi namai Šventojoje, šiame kvartale, statomi atsakingai, atsižvelgiant ne į pelną, o į kokybę ir ilgalaikę plėtrą, statybose naudojama tik tai, kas tinkamiausia konkrečiomis sąlygomis. Tad ir langai šiame name montuojami tokie, kurie atlaikytų pajūrio klimatinei zonai būdingus ypatumus. Langai su norvegišku profiliu, įleistomis tarpinėmis, trijų stiklų paketu garantuos jaukumą namuose net tada, kai lauke siaus vėjas, vyraus žiemiškas speigas, tačiau tai nepasijaus viduje.   Tolimesnė ir artimesnė aplinkaŠie namai Šventojoje bus ne tik patogūs, jaukūs, gražūs viduje ir išorėje, bet ir saugūs.  Šiuo metu projektuojamas  „Apartamentų kopose“ gerbūvis, derinamas apželdinimo projektas. Kieme planuojamos modernios dviratinės, kuriose ši transporto priemonė bus patalpinta po stogeliu, apsaugota nuo kritulių ir nedorų žmonių.  Kadangi pajūrio gamtą reikėtų labiau saugoti ir čia važinėtis dviračiu ar tiesiog vaikščioti, todėl automobiliu čia ne itin naudojamasi. tenka susimąstyti poilsiaujantiems, kur jį palikti ilgesniam laikotarpiui. Nauji namai Šventojoje, kvartale „Apartamentai kopose“, suplanuoti taip, kad šalia jų būtų erdvi parkavimo aikštelė, taip pat prisidėsianti prie rūpesčių atostogų metu mažinimo. Čia dėl gyventojų ramybės kuriama saugi aplinka: bus aptverta teritorija, įrengti automatiniai kelio užtvarai.  Visai šalia šių namų, Šventosios gatvėje, vyksta rekonstrukcijos darbai, dėl ko visa tolimesnė aplinka taps tiesiog sunkiai atpažįstama – su nauja kelio ir šaligatvių danga, apšvietimu, suoliukais, naujomis komunikacijomis.   Šie namai Šventojoje pastatyti pirmoje pajūrio zonoje – vos už 50 metrų nuo Baltijos jūros. Turint gyvenamąjį plotą taip arti jos, gyvenimas savaime tampa ištisomis atostogomis. Juk ošianti jūra bus girdima miegant, o pro erdvią terasą matysis patys gražiausi pajūrio vaizdai. Namai Šventojoje, ko gero, niekuomet nebebus statomi taip arti jūros, todėl apsigyventi tiesiog kopose, kaip kad trokšta daugelis, visai nereikia palapinės. Gyvenimą be rūpesčių nors ir neilgoms atostogoms galite susikurti „Apartamentų kopose“ kvartale.