Armatūra

armaturaXXI  amžiuje sparčiai vystosi įvairios technologijos. O labiausiai besivystanti ir  turinti daugiausia reikalavimų, kuri nuolat ieško efektyvių ir  nebrangių   medžiagų tai yra statybos sritis.  Šiais laikais naujos  technologijos suteikia galimybę pasirinkti naujas  alternatyvas mums įprastoms statybinėms medžiagoms. Metalai vis dažniau yra pakeičiami kitoms medžiagoms, kurios atitinka patikimumo, kokybės ir saugumo reikalavimus.  Armatūra statybinėje rinkoje yra kompozitinė medžiaga, kuri atitinka visus reikalavimus, kurie yra keliami  statybos rinkoje.  Jei jūs norite naudingai  ir greitai įsigyti armatūrą, jei tiksliau armatūrą, kuri yra pagaminta iš kokybiškų medžiagų, tokiu atveju jūs labi greitai  gausite savo medžiagas, kadangi jų pakankamai yra mūsų sandėlyje. Mūsų specialistai visada yra pasiruošę konsultuoti mūsų klientus.  Nesvarbu ar yra kalbama apie  armatūros pakeitimą į naują armatūrą, atsižvelgiant į jos montavimo ypatybes, jums taip pat vertėtų daugiau sužinoti kaip  yra gaminama armatūra, mes visada galėsime atsakyti į jūsų klausimus.

Lengva ir tvirta armatūra, tai yra  visavertis pasirinkimas, kurios gali pakeisti gremėzdiškas konstrukcijas.  Mūsų armatūra eina koja kojon su  laiku ir padeda savo klientams statyti šiuolaikiškus  aukštos  kokybės statinius, jų nepaveiks korozija ir nepaveiks   neigiamos aplinkos sąlygos.  Armatūra yra naudojama statybos srityje kaip neatskiriama  betono  konstrukcijos dalis.  Betoniniai blokai, sienos, pertvaros negali būti įsivaizduojamos be  armatūros. Armatūra, tai yra apvalus plienas, kuris turi lygų arba periodišką profilį.  Ji būna įvairaus skersmens, o tai daro įtaką jos storiui, svoriui ir kainai, pradedant nuo 8 milimetrų ir baigiant 32 mm.  Armatūra pagal gamybos technologijas yra skirstoma į šias rūšis: tai yra šaltoji, karštoji, pagal profilį-lygį ir reljefinė.  Armatūros kainos taip pat būna įvairios.  Kainos yra nurodomos už vieną metrą.  Armatūra būna šių diametrų: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 25, 28, 32 mm.  Ji yra naudojama, kai yra kuriamos gelžbetonio  konstrukcijos su padidintomis fizinėmis savybėmis.  Armatūra yra skirstoma pagal keturias savybes:

  Gamybos technologija. Kadangi ji gali būti karštoji ir šaltoji.   Realizacija  yra vykdoma naudojant  strypus arba vielą.

  Tvirtinimo būdas. Terminis apdorojimas arba  su šaltuoju  stiprinimu;

  Pagal sujungimo tipą. Lygaus arba  periodiško profilio.  Periodiško profilio armatūra padidina sukibimo jėgą su  betonu;

  Pagal naudojimo būdą  betono konstrukcijose.  Ji prieš tai yra  įtempiama  arba neįtempiama.

Armatūra yra gaminama iš  konstrukcinio plieno, jis gali būti įprastas arba geresnės kokybės, visi  armatūros parametrai yra reglamentuojami.  Armatūra  dažniausiai yra vadinama plieniniu karkasu, dažnai elementai yra sujungiami tarpusavyje.  Tarp jų gali būti lankstūs, tai yra  tinklai ir kai kurie profiliai,  tai gali būti tvirtos detalės.  Tarpusavyje jie yra sujungiami su   elektrinio virinimo arba pynimo pagalba.  Armatūra yra  naudojama  norint sustiprinti betono poveikį. Šiuo metu ši konstrukcija vis labiau ir labiau populiarėja.

Armatūra pasižymi šiais privalumais:

  • Ji yra pakankamai lengva;
  • Taip pat ji yra tvirta;
  • Taip pat galima sutaupyti 50 procentų kainos, kai yra keičiama armatūra;
  • Armatūra yra atspari korozijai ir atspari cheminiam poveikiui;
  • Naudojimo laikotarpis yra 25 metai.

Armatūra yra tokia populiari, kadangi ji yra ekonomiška, jos neveikia neigiamos aplinkos sąlygos, jos yra lengvos ir labai tvirtos, neišleidžia šilumos ir taip pat  pasižymi kitomis naudingomis savybėmis, kuriomis pasižymi  kokybiška armatūra.  Armatūra  gali pakeisti kitas metalines konstrukcijas ir taip pat pasižymi konkurencinėmis savybėmis ir tokiu būdu užtikrina galimybę užimti  tinkamą nišą rinkoje.