Automobilių nuoma, kuri jums garantuos sėkmę

automobiliu nuoma kauneDaugelis mano, kad lengvųjų automobilių nuoma yra skirta tik pasiturintiems žmonėms. Tačiau tai nėra tiesa. Juk automobilio nuoma yra kur kas naudingiau, nei taksi. Ypatingai  tokiu atveju jei jums tenka dažnai keliauti po miestą. Mes savo klientams galime pasiūlyti įvairių klasių automobilius. Čia sau tinkamą automobilį galės rasti visi klientai.

Lengvųjų automobilių nuoma yra geriausias pasirinkimas tiems kas domisi automobilių nuoma Kaune ir Kauno rajone. Mes visada savo klientams siūlome naudingas sąlygas ir geriausią aptarnavimą. Minimalus nuomos terminas yra 1 para. Jei automobilį grąžinti vėluojama 2 valandas yra privaloma sumokėti dar už vieną parą. Nuomojant automobilį mūsų įmonėje yra privaloma sumokėti užstatą, kurio dydis yra 500-1000 litų. Šis mokestis klientui yra grąžinamas, jei automobilis yra pristatomas tvarkingas ir su pilnu kuro baku. Jei automobilis yra grąžinamas su nepilnu kuro baku, tokiu atveju yra imamas papildomas mokestis.   Už automobilio nuomą galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko pavedimu. Jei jūs nutarėte išsinuomoti pas mus automobilį jums tereiks pateikti savo pasą, galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir įgaliojimą su registracijos pažymėjimu. Automobilio rida parai nėra ribojama.

Lengvųjų automobilių nuoma užsakovui suteikia daug galimybių. Jei pasinaudosite šia paslauga jūs galėsite keliauti į verslo susitikimus Kaune ir visoje Lietuvoje. Kadangi jei nėra sudarytas abiejų šalių raštiškas susitarimas su nuomojamu automobiliu negalima išvykti į užsienį. Be to, išsinuomoti naują automobilį bus kur kas naudingiau miesto svečiams, turistams, tiems kieno automobilis sugedo ir tiems kas nori įsigyti naują automobilį, tačiau dar nežino kokį. Šiuolaikiniame greitame pasaulyje automobilių nuoma turi būti labai naudinga paslauga, juk minimalios laiko sąnaudos ir mobilumas jums garantuos sėkmę.

Jums yra reikalingas automobilis komandiruotėje? Prireikė automobilio nuvažiuoti į gamtą? O galbūt jūsų automobilis yra remontuojamas? Skubiai reikalingas automobilis renginiui? Automobilių nuoma Kaunas visada jūsų paslaugoms, tad jūs tikrai galėsite rasti tai ko jums reikia. Išsinuomokite automobilį jau dabar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *