Automobilių nuoma Vilniuje

Automobiliu nuoma saugi ir maksimaliai naudinga paslauga

Automobilių nuoma Vilniuje siūlo jums įvairių problemų sprendimus keliaujant po miestą, tai yra tvarkant savo asmeninius reikalus arba tiesiog išnuomojant automobilį iškilmingai šventei. Automobilių nuoma Vilniuje pagrindinis privalumas, tai yra suteikiama judėjimo laisvė. Kadangi jūs pats galite pasirinkti maršrutą kur keliausite ir taip sutaupysite savo brangų laiką.

Automobilių nuoma jums leis sutaupyti daug laiko, kuris dažniausiai yra naudojamas laukiant taksi. Jūs galėsite lankyti tas vietas į kurias jums reikia vykti ir be to jums nereikės savęs riboti tam tikrais laiko limitais.

Mes esame įsitikinę, kad automobilių nuoma tai yra kokybiška paslauga, kuri gali būti naudinga daugeliui žmonių. Pakankamai dažnai į mus yra kreipiamasi, kai yra norima išsinuomoti automobilį vestuvėms. Žinoma, visi mūsų automobiliai atitinka klientų reikalavimus. Mūsų klientų paslaugoms yra siūlomi standart, comfort, special ir compact klasės automobilius, todėl sau tinkamą galės atrasti kiekvienas klientas.

Taip pat mūsų klientai gali išsinuomoti automobilį su vairuotoju, tai yra labai patogus ir patikimas judėjimo būdas. Patyręs vairuotojas jus padės greitai susiorientuoti nepažįstamame mieste ir greitai jūs nuveš į reikiamą vietą. Su mūsų įmonės pagalba visi jūsų verslo susitikimai ir renginiai įvyks suplanuotu laiku, miesto gražiausių objektų apžiūrėjimas suteiks daug teigiamų emocijų. Mūsų vairuotojas pasirūpins jūsų bagažu, jūsų kelionės saugumu, gera nuotaika, gėrimais ir muzika, na ir žinoma garantuos konfidencialumą. Pasinaudojus automobilių nuoma su vairuotoju viskas vyksta kur kas greičiau ir paprasčiau, nei automobilį vairuojant savarankiškai. Mūsų kvalifikuoto personalo dėka jūs galėsite džiaugtis tik puikiu kraštovaizdžiu ir nereikės rūpintis automobilio vairavimu.

Jei jūs norite išsinuomoti automobilį tai galima padaryti labai paprastai, jums su savimi reikia turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir pasą, be to jums turi būti 21-eri metai. Minimalus laikotarpis kuriam galite išsinuomoti automobilį 24 valandos. Jei nuomojamas automobilis tampa netinkamas naudojimui, pavyzdžiui sugenda, mes savo klientams visada suteikiame pakaitinį automobilį. Nuomojant automobilį viskuo bus pasirūpinta, automobilis bus apdraustas kasko draudimu, atlikta techninė apžiūra, na ir žinoma jei jums prireiks mes visada suteiksime techninį aptarnavimą.

Automobilių nuoma tai yra visada naudinga, patogi, prestižinė, saugi ir maksimaliai naudinga paslauga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *