Baidarių nuoma Aukštaitijoje

Baidarių nuoma Aukštaitijoje šiuo metu tampa vis populiaresne pramoga kiekvienam žmogui, kuris tik ir ieško, kaip gali kažką išbandyti nau-sienyjo savo gyvenime. Užsienyje ši pramoga ir sportas viename jau senai yra tapę norma ir įprasta laisvalaikio pramoga visiems. Štai Lietuvojebaidares tai dar visai neseniai paplito. Kiekviena baidarių nuoma Aukštaitijoje turi savus privalumus, tereikia tik nebijoti ir visada siekti išbandyti. Taigi būtent baidarės ir yra tai, kas gali kardinaliai pakeisti ne tik visą Jūsų laisvalaikio praleidimo pobūdį, bet kartais štai ir visą gyvenimą. Dėl to, kur ir už kokias kainas galima pasibandyti papalukioti baidarėmis reikia ieškoti interneto platybėse. O mes garantuojame, kad kai jau vieną kartą tai pabandysite, tai tikrai negalėsite sustoti. O jeigu dar vistiek kyla tam tikrų abejonių, paskaitykite apie tai, kokius privalumus gali tiek sveikatai, tiek protui ir mintims suteikti baidarių nuoma Aukštaitijoje.

Yra visiškai nesvarbu, ar Jūs tiesiog ieškote kaip čia įdomiau, smagiau ir naujau praleisti laiką gamtoje, ar tiesiog norite daugiau pajudėti ir pasportuoti. Baidarių nuoma gali užtikrinti abu šiuos dalykus. Nauda yra tiesiog neišmatuojama ir labai įvairialypė. Žinoma, jeigu esate kažkada patyrę kokių nors sporto traumų, geriau jau prieš pradedant plaukioti baidarėmis – pasitarkite su savo daktaru. Plaukiojant baidarėmis dirba daugelis kūno raumenų, ypač juosmens, nugaros ir pečių, bei rankų srities. Reikia būti ypač atsargiems pačioje pradžioje ir visada atlikti apšilimus. Jeigu plaukiojate baidarėmis patį pirmą kartą savo gyvenime, rekomenduojame, kad jus tai daryti pamokintų koks nors patikimas žmogus, arba treneris.

Pirmasis privalumas, kurį gali suteikti pasiplaukiojimas baidarėmis – tai jėgos didinimas ir viso Jūsų kūno stiprybės gerinimas. Pagrinde jėga yra naudojama yra viršutiniam ir apatiniam pilvo presui. Yra gerinama laikysena, viso kūno kontrolė ir gerinamas bendras balansas.

Kalbant apie sportinius privalumus toliau, tiesiog negalime nepaminėti, kad sportas baidarėmis tikrai nepamiršta ir mūsų kojų raumneų. Tai teikia izometrinį efektą kojoms.  Yra pritaikomas kojoms balansavimas ir jaučiamas slėgis. Kojų raumenys yra kaip mat stiprinami. Verta žinoti ir tai, kad plaukiant baidarėmis, o tiksliau – irkluojant dirba mūsų rankų ir pečių visi raumenys. Irklavimas tai yra pasikartojančių judesių kiekis ir priklausomai nuo įveikiamų atstumų,  tie nuolatos pasikartojantys tikslingi ir vienodi judesiai vienodai gerai treniruoja abiejų kūno pusių viršutinės dalies raumenis. Taip yra ir palaipsniui didinama raumenų masė ir gerinami viso kūno raumenų tonusai.

Kitas labai puikus privalumas sveikatai, kurį suteikia pasiplaukiojimas baidarėmis – tai super gera nauda kiekvieno žmogaus širdies ir kraujagyslių veiklai. Pagyvėja judesiai, o juk nuolatinis ir ritmiškas, taktiškas judėjimas labai stipriai pagerina širdies ir kraujagyslių veiklą.  Daugelis jau pastebi ir kiek daug naudos baoidarės suteikia protui ir mintims. Vienu metu mes ir pasportuojame, pajudame ir tarsi pravėdiname savo galvas, bei paisgrožime gamta. Buvimas gryname ore ir tik geros emocijos dar tikrai niekam nepakenkė, o atvirkščiai – tik suteikė labai daug naudos. Daugelis žmonių ypač pradėjo džiaugis tuo, kad ėmė atsikartyti slogios nuotaikos, niūrumo, streso ir įveikė nerimą ir netgi tokias suėtingesnes ligas, kaip depresija. Gamta visą gyvenimą teikė žmogui dau gerų emocijų ir sugebėjo savitai paveikti visą psichiką. Apie tai, kokius privalumus gali suteikti baidarės kiekvieno iš mūsų psichinei ir fiziologinei būsenai, dar galite paskaityti ir įsitikinti interente, skaitydami kitų žmonių atsiliepimus apie tai.