Balkono stiklinimas, kuris padės apsaugoti jūsų balkoną

Balkonų stiklinimas, tai yra labai svarbus darbas, kurį reikia atlikti atsakingai. Dažnai balkonus norima padaryti kaip mažus kambarėlius, tokiu būdu galima išplėsti savo būstą. Todėl balkonų stiklinimas turi būti atliekamas naudojant kokybiškas medžiagas, kurios tarnaus ilgą laiką. Balkono stiklinimas gali kambariui suteikti daugiau jaukumo. Padės apsaugoti jūsų balkoną nuo šiukšlių ir purvo, taip pat į butą nepateks šaltis ir dulkės.Balkonų Stiklinimas

Kodėl verti stiklinti balkonus:

  • Balkonų stiklinimas suteikia apsaugą nuo lietaus, nešvarumų, yra mažiau girdimas iš gatvės sklindantis triukšmas;
  • Sumažės remonto ir priežiūros poreikis;
  • Įstiklintas balkonas jums padės sutaupyti daugiau energijos, taigi padės sutaupyti ir jūsų pinigus;
  • Parduodant būstą, jei jis turės įstiklintą balkoną jo kainą atitinkamai bus didesnė;
  • Įstiklintas balkonas padės apsaugoti jūsų namo fasadą.

Mes stikliname balkonus aliuminiais arba plastikiniais langais. Aliuminiai langai suteikia galimybę ženkliai sutaupyti apšiltinant balkoną . Be to, balkonas įgaus estetinę išvaizdą. Įstiklinimo procese jums bus įstatyti aliuminiai langai. Vienas iš pagrindinių stiklinimo privalumų tai, kad yra užtikrinimą kokybiška patalpos šilumos izoliacija, o tai suteikia galimybę balkoną naudoti, kaip papildomą kambarį ir žiemos periodu.

Jei balkonai yra stiklinami plastikiniais langais, tokius langus yra lengva prižiūrėti. Jums jų nereikės perdažyti ir papildomai stiklinti tokie langai yra atsparūs įvairioms klimato sąlygoms. Plastikas yra ekologiška medžiaga. Juos galima perdirbti, todėl jūs pasirinkdami tokį balkonų stiklinimo būdą prisidėsite prie aplinkos išsaugojimo. Tokie langai atrodo labai estetiškai. Galima rinktis ne tik baltus plastikinius langus, tačiau ir kitokios spalvos. Juos galima montuoti su neprasukamomis rankenomis arba saugiais stiklo paketais , tai padės apsisaugoti nuo vagysčių.

Mes savo jums galime pasiūlyti:

  • Kad darbai bus atlikti kokybiškai;
  • Mūsų darbuotojai yra patyrę;
  • Mes garantuojame individualų santykį su kiekvienu klientu;
  • Siūlome platų paslaugų spektrą;
  • Optimalias kainas.

Mūsų įmonės skyriai yra įsikūrę Kaune, Vilniuje ir yra langai Klaipėdoje. Dar nežinote kokius langus norite pasirinkti? Mes išklausysime jūsų pageidavimus ir , kai pamatysime jūsų balkoną patarsime jums tinkamą sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *