Balkonų Stiklinimas

Balkonų stiklinimas suteiks daugiau šilumos jūsų namams

Mūsų atliekamas balkonų stiklinimas, tai yra šilumos ir saugumo garantija. Dažnai įstiklinus balkoną jis tampa mažu kambarėliu. Balkonas tai yra jauki vietelė, kurioje jūs puikiai jausitės būdami su savo šeima ir gerdami kavą, bei grožėdamiesi kiemo vaizdais.

Balkonų stiklinimas:

  • Tai apsauga nuo lietaus ir dulkių;
  • Suteikia patalpai apšiltinimą;
  • Estetiškai gražų įforminimą.

Mes rūpestingai atsižvelgiame į savo darbą ir padėsime įgyvendinti jūsų norus. Jūs galėsite pasirinkti balkonų stiklinimą šiomis medžiagomis:

  • Stikliname balkonus su aliuminio konstrukcijomis. Tokio tipo konstrukcijoms reikia mažai priežiūros, jums nereikės jų kiekvienais metais perdažyti . Kokybiškos aliuminės konstrukcijos gali išsilaikyti daugybę metų ir reikės tik minimalios priežiūros. Taip pat aliuminis yra nepūvantis ir neskylantis. Aliuminių konstrukcijų dizainas yra kur kas lengvesnis, šios konstrukcijos gali būti labai plonos, tačiau visos funkcijos yra atliekamos ne ką blogiau. Dar vienas šių konstrukcijų privalumas, tai yra nedidelė kaina;
  • Taip pat stikliname balkonus plastikiniais langais. Šis balkonų stiklinimas išlaisvins jūsų vaizduotę. Plastikiniai langai suteiks jūsų namams saugumo, padidins garso izoliaciją ir apsaugos nuo dulkių patekimo. Tai yra gražus ir praktiškas balkonų stiklinimo būdas. Plastikiniai langai turi geriausius energijos vartojimo efektyvumo rodiklius, kadangi šie langai puikiai išlaiko šilumą, todėl plastikiniai langai jums padės sumažinti šildymo sąskaitas. Taip pat šiems langams nereikia daug priežiūros, jų nereikia dažyti arba papildomai stiklinti. Jie yra atsparūs įvairiam klimato poveikiui. Dar vienas plastikinių langų privalumas tai, kad jie yra ekologiški, vėliau juos bus galima perdirbti. Plastikiniais langais įstiklintas balkonas pasižymės puikiu estetiniu vaizdu ir suteiks jūsų kambariui jaukumo. Pirkdami tokio tipo langus jūs galėsite pasirinkti ne tik klasikinio dizaino, tačiau ir unikalaus dizaino langus, kurių uždarymas ir atidarymas bus kitokios rūšies. Plastikiniai langai yra saugūs, kadangi juos montuojant galima neprisukti rankenų. Tai suteiks jūsų namams daugiau saugumo.

Mūsų atliktas balkonų stiklinimas jūsų namus padarys ypatingai jaukiais ir šiltais. Jei jūs norite, kad jūs ir jūsų šeima gyventu šilčiau, neabejokite ir jau dabar kreipkitės į mus. Mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.