Cinko tepalas ir jo paskirtis

Cinko tepalas ir jo paskirtisCinko tepalą galima vadinti tiek kosmetine priemone, tiek ir gydomuoju vaistu. Be abejonė vien iš žodžio tepalas galima nuspėti, kad produktas yra skirtas tepti ant odos. Tai galima ir dar labiau patikslinti sakant, kad cinko tepalas naudojamas:

  • Iššutusiai kūdikio odelei tempti;
  • Išbertai kūdikio odai tepti;
  • Paaugliškiems spuogams tepti.

Kitaip sakant, jei norima panaikinti jau išvardintas subtilias ir dažnas problemas, cinko tepalas bus veiksmingas. Cinko tepalas turėtų būti naudojamas tik pasitarus su gydytoju ar vaistininku nepaisant to, kad tai nėr receptinis medikamentas. Tai yra rekomendacija, kuri taikoma bet kokiam vaistinės produkto vartojimui, jei anksčiau neesate su juo susidūrę ir nežinote ar jo duodamas poveikis bus į naudą ar priešingai, pablogins situaciją. Daugiau apie tai: http://www.abena.lt/

Cinko tepalas neturi jokio pavojingo šalutinio poveikio, bet jį vis tiek naudokite pagal instrukciją ir tepkite tik plonai. Tada oda pamažu gerins savo išvaizdą. Kad šalutinio poveikio nėra patvirtina ir tai, kad produktas leistinas vartoti kūdikiams, kurių organizmas dar tik formuoja savo imunitetą, kurių oda iš tiesų labai jautri. Vadinasi, produktas yra patikimas ir saugus. Cinko tepalas yra pagamintas pagal geros gamybos praktikos (GGP) standartus. Tai reiškia, kad jis gaminamas tik iš aukštos kokybės žaliavų.

Paauglystėje labiau nei bet kada norima būti gražiais, nes išėjus iš vaikystės etapo visi gyvenimo pokyčiai veda link to, kad svarbus tampa, ne tik žmogaus charakteris, bet ir jo susikurtas įvaizdis, kartu ir išvaizda. Taigi oda turi atrodyti nepriekaištingai, nes paaugliai kaip tik pradeda pažindintis su priešingos lyties rodomu dėmesiu. Spuogai ant veido tikrai nėra patrauklus dalykas, kuris suteiktų iš aplinkinių teigiamų atsiliepimų. Protingi net nekalba apie kito žmogaus odos problemas, jas tarsi ignoruoja, neįžeidinėja, bet ne visų mentalitetas tiek pasiekęs. Tie, kurie dar užsilikę vaikiško proto stadijoje, pašaipas laido į kairę ir į dešinę kuo laisviausiai.

Grįžtant prie daug dėmesio reikalaujančios kūdikių priežiūros… Pakalbėkime apie tai, dėl ko tie iššutimai gali atsirasti. Daug mamų patiki reklamomis, kuriose teigiama, kad kūdikio oda mūvint sauskelnes gerai kvėpuoja, bet tai nėra gryna tiesa. Jei sauskelnes vaikas dėvi per ilgai, oda gali sušusti. O ir ilgai būti pratinamas prie sauskelnių vaikas neturėtų būti. Kodėl? Todėl, kad kuo vėliau pradėsite vaiką mokinti daryti ant puoduko, tuo sunkiau jam bus išmokti pasiprašyti į tualetą. Žodžiu, jei vaiko odelė sušuto ir ją išbėrė, tai cinko tepalas bus ta pagalba, kurią greičiausiai jums rekomenduos ir šeimos gydytojas. Kodėl greičiausiai? Todėl, kad kaip visur ir visada yra pasirinkimų: kiti preparatai, homeopatiniai produktai bei liaudies medicina. Alternatyvų tikrai galima rasti.

Cinko tepalas turi teigiamų savybių:

  • Tinka žaizdoms, išbėrimams ir spuogams, pūslelinei, smulkiems nudegimams naikinti;
  • Šiek tiek dezinfekuoja;
  • Pagerina odos regeneraciją;
  • Žaizdos paviršiuje sukuria apsauginę odelę;
  • Gali prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius;
  • Cinkas prasiskverbia į sisteminę kraujotaką (smarkiai pažeistos odos atveju).

Kaip matote, cinko tepalas nėra labai plačiai naudojamas, bet jei jis naudojamas tikslingai, jis tikrai veiksmingas. Palaikyti sveikos odos būseną svarbu ne tik dėl grožio sumetimų, bet ir dėl sveikatos. Pavyzdžiui, bėrimai dažniausiai nėra itin malonūs, jie gali niežtėti ar kitaip kelti fizinį, o ne emocinį diskomfortą. Kai sveikata prasta, tada ir nuotaikai prasta, tad sveikatą taisyti būtina, jei tam yra galimybių.