Dviračių parduotuvė mažam ir dideliam

Dviračių parduotuvė yra ta parduotuvė, kurioje apsilanko kiekviena jauna šeima, kai jų ūgtelėję vaikučiai jau ūgtelėję iki vaižinėjimosi triratuku. Vėliau, kai kojytės ir rankytės jau sustiprėjusios ir vaikas triratukui per didelis, triratukas keičiamas į vaikišką dviratį su pagalbiniais ratukais. Iš pradžių šoniniai ratukai siekia žemę, o po to pamažu tėtukas ratukus kelia aukštyn, kol galiausiai vaikui jie nereikalingi. Kaip žinoti, kad jau laikas nuimti šoninius ratukus? Tai labai paprasta. Jei pakėlus ratukus po kiek laiko matyti, kad tie ratukai žemės nebeliečia vaikui važinėjantis, juos galima nuimti. Tai ženklas, kad vaikas jau išmoko laikyti pusiausvyrą ir pagalbiniai ratukai yra visiškai nebereikalingi. Vaiko augimo raidoje tai labai reikšmingas momentas. Išmokęs važiuoti dviračiu vaikas išmoksta daugiau nei važinėtis tiesiu maršrutu. Jis išmoksta pasitikėti savimi. Netiesiogiai prie vaiko raidos čia prisideda ir dviračių parduotuvė. Kai ir vaikiškas dviratis tampa per mažas, paauglystėje jau pereinama prie suaugusiems skirto dviračio. Vadinasi, viena šeimyna dviračių parduotuvę aplanko mažiausiai 3 kartus.

Teoriškai dviračiu vaižinėtis nori ne tik vaikas, bet ir tėvai kartu su savo vaiku. Taigi, kol vaikas dar mažas, dviračių parduotuvė gali pasiūlyti dviraciu parduotuvevariantų kaip tėvai gali vežtis vaiką savo dviračiu. Yra dviračių kėdutės su saugos diržais, yra dviračių su vežimėliais, kur vaikas taip pat sėdi. Todėl vaikas turi galimybę ne tik triratuką minti, bet ir būti vėžinamas tėvų. Juk vaikas su triratuku nepavytų tėvų, važiuojančių dideliais dviračiais… o ir šiaip, triratukas skirtas ne didelėms išvykoms, o trumpiems atstumams važinėtis, pavyzdžiui, žaidžiant kieme.

Kokią įtaką dviračių parduotuvė daro žmogui, t. y., savo klientams? Viskas elementaru, dviračių parduotuvė žmogų pratina prie judėjimo, kad žmogus nebūtų pasyvus ir rinktųsi aktyvią poilsio išraišką. Niekam ne paslaptis, kad važinėjimasis dviračiu suteikia džiaugsmo, nes tai ne vien sportas, bet ir pramoga. Kitas dalykas yra tai, kad važinėjimasis dviračiais yra daug sveikiau nei važiavimas automobiliu. Dabartiniai automobiliai vis dar teršia gamtą išmetamosiomis dujomis, o tai nėra gerai. Todėl, iki kol išpopuliarės elektromobiliai, siūlome geru oru į darbą ir iš jo važinėtis dviračiu. Kad kelionės metu būtumėte saugus, dviračių parduotuvė jums gali parduoti visas reikalingas apsaugos priemones: šalmą, prištines, dviratininko aprangą, avalynę, liemenę, atšvaitus, lempą, gertuvę ir pan. Tuojau trumpai aptarsime, kuo kiekviena priemonė padeda.

Šalmas. Nepriklausomai nuo to, ar važinėjama daug metų ar kelis mėnesius, galima netyčiomis nuo dviračio pargiūti. Kalta gali būti ne patirties stoka, o galybė kitų veiksnių: bloga kelio danga, išsiblaškymas ir kt. Nu galvos sutrenkimo puikiai gelbės šalmas.

Pirštinės, apranga ir avalynė. Visi trys komponentai yra skirti dviratininko patogumui. Draužiai turi būti elastingi ir patempti, tačiau nevaržantys judesių. Pirštinės apsaugo rankas nuo puslių pritrinimų, nuospaudų. Avalynė turi būti pritaikyta, kad neslystų nuo pedalų.

Liemenė, atšvaitai ir lempos. Šie objektai yra skirti elementariam dalykui, dviratininko matomui kelyje pagerinti. Dabar, beje, lempos veikia nebe baterijomis, bet kita sistema, jos šviečia naudodamos energiją, gaunamą iš jūsų pedalų minimo. Tai daug ekologiškiau nei nuolatos pirkti baterijas.

Gertuvė. Turbūt ir mažam, ir dideliam aišku, kad važinėjantis karštu oru žmogus daugiau prakaituoja, o prarastus skysčius būtina atstatyti. Taip dviratininkas negaus saulės smūgio, atsigaivins, organizmas neturės galimybės dehidratuoti. Gertuvė patogiai tvirtinama ant dviračio rėmo, tad galima atsigerti bet kuriuo metu.