Ekovata tai šiluma jūsų namuose

ekovataDažnai, kai reikia apšildyti savo namus mes sau užduodame klausimą kokia medžiaga šiltinimui jums labiausiai tiks? Todėl visada reikia įvertinti kur, kada ir kokiose sąlygose yra planuojama naudoti šiltinimo medžiagas. Čia jums gali padėti šiltinimas ekovata.

Ir tada kyla klausimas: kas gi yra ekovata? Kažkodėl apie kitas šiltinimui skirtas medžiagas mes žinome labai daug, o apie ekovatą beveik nieko. Tai yra medžiaga, kuri gaminama iš celiuliozės pluošto ir su laiku jos savybės neblogėja, o garantijos laikotarpis yra kur kas daugiau nei 50 metų. Ekovata dažnai yra naudojama auditorijų, studijų ir kitų patalpų garso izoliacijai. Ekovata tai yra ekologiškai saugi šilumą izoliuojanti medžiaga.

Šiltinimas ekovata yra atliekamas greitai ir jums bus garantuojamas kokybiškas rezultatas. Juk nemokamos energijos laikas jau senai praėjo. Geros ekovatos šiltinimo savybės jums garantuos šildymo išlaidų sumažinimą ir suteiks jums šiltus namus. Šiltinimas ekovata padės garantuoti ilgesnį jūsų namo tarnavimo laiką ir sumažins išlaidas namo remontui. Šiltinimas ekovata apsaugos jūsų pastatą nuo karščio, šalčio, mikroorganizmų, graužikų ir taip pat nuo didelės drėgmės.

Taip pat labai svarbu paminėti kokia yra ekovata kaina ir jūs galėsite sutaupyti savo pinigus jau statybų stadijoje, kadangi ekovata jums suteiks galimybę naudoti lengvesnes konstrukcijas. O tai sumažins jūsų išlaidas net 30 procentų. Nemažiau svarbu, kad ekovatos gamyba brangiai nekainuoja. Taigi ekovata yra pigi šiltinimo medžiaga. Ekovata yra saugi medžiaga, kadangi jos sudėtyje yra boro mineralų. Ši medžiaga yra atspari ugniai. Boro mineralai valdys degimo procesą tokiu būdu, kad rezultate bus minimalus degiųjų komponentų kiekis. Be to, ekovata degdama neskleidžia jokių toksinių medžiagų ir efektyviai neleidžia plisti liepsnai. Ekovata, tai yra ekologiški šiltinimo medžiaga, kadangi ekovata yra organinė medžiaga ir ji pasižymi tuo, kad ji nepraranda savo šilumą izoliuojančių savybių. Šiltinimas ekovata jums garantuos, kad jūsų namuose daugiau nebus šalčio tiltų. Be to, ekovata kaina palyginus su kitomis šiltinimo darbams naudojamomis medžiagomis yra tikrai maža. Šiltinimas ekovata jūsų namams suteiks šilumą.