Faneruotos vidaus durys

Faneruotos vidaus durys – tai tikrai naujovė visoje baldų rinkoje. Ne kiekvienas žmogus turi tiek daug finansų, jog galėtų savo namuose visus baldus ir duris įsirengti tik iš gryno medžio masyvo. Blogiausia yra tai, jog medžio masyvas yra labai neatsparus drėgmei ir bet kokiam vidaus durystemperatūrų pasikeitimui. Faneruotos vidaus durys – tai pati geriausia alternatyva, kai norime turėti ir gražų ir nebrangų ir dar tvirtą baldinį produktą savo namuose.

Kai ateina metas savo namuose įsirengti naujas duris, tai mes visada galvojame tik apie tai, kaip galime rasti tik geriausius ir gražiausius pasirinkimus savo namams, tuo pačiu dar ir galėdami sutaupyti šiek tiek pinigų. Dažniausiai žmonėms kyla daugiausiai abejonių, kai reikia rinktis, ar durys namuose bus faneruotos vidaus durys, ar gryno medžio masyvo.

Ąžuolo faneruotė yra puikus būdas, kai norime sutaupyti pinigų, kai finansinis biudžetas yra ribotas, tačiau norime turėti pakankamai geros išvaizdos duris. Tačiau, jeigu tik galite išleisti šiek tiek daugiau pinigų, tai tikrai galite pasirinkti ir medžio masyvą. Nes šio grožio jokios kitos alternatyvos tikrai neatstos. Taigi, koks yra pagrindinis skirtumas tarp faneruotų produktų ir medžio masyvo?

Faneruotos vidaus durys, kaip ir visi kiti faneruoti produktai yra pagaminti iš plonų, tarsi dekoratyvinių griežinėlių, kurie yra išgaunami iš aukštos kokybės ąžuolo, kuris yra tvirtinamas prie žemesnio tankio branduolio. Tai yra tikrai gera alternatyva tikram medžio masyvui, kadangi yra išlaikomas atsparumas drėgmei. Beje, fanera gali būti kuo puikiausiai apdailina ir tikrai gana puikiai atrodyti.

Medžio masyvas yra brangesnis dalykas, kadangi tai yra natūralus produktas iš gamtos. Jis suteikia žymiai geresnės kokybės pojūtį. Daugumoje baldų parduotuvių parduodamų medžio masyvo gaminių yra laminuoti. Vaizdžiai tariant, tai, kai gamybai yra naudojamas ne vienas ąžuolo gabalėlis, o iš karto trys atskiri gabalai, kurie gali būti nuolat tarpusavyje surišti. Toks procesas suteikia žymiai stipresnį matmenų stabilumą ir yra mažiau tikėtina, kad kažkas labiau deformuosis, arba įtruks. Yra svarbu išlaikyti ąžuolo masyvo kokybę, nesukeliant jokio pavojaus. Beje, reikia žinoti tik tai, jog tik netinkamai pagamintas ir paruoštas masyvo produktas gali ilgainiui sukelti daug neigiamų pasekmių, pavyzdžiui, gali imti deformuotis dėl patirto didesnio drėgmės kiekio namuose. Taigi, kai renkatės durų ar kokių nors baldų gamintojus, visada įsitikinkite, kad jie yra itin kompetentingi. Ąžuolo masyvą yra tikrai verta dengti laminatu, kadangi laminuoti produktai yra labai gerai žinomi dėl savo ilgaamžiškumo, patikimumo ir itin aukštos kokybės. Toks atnaujintas paviršius yra atsparus įbrėžimams, dėmėms ir galo išsilaikyti net ir visą amžių.

Tiek ąžuolo, ar kitokio medžio faneruotė, tiek ir grynas medžio masyvas reikalauja tam tikrospriežiūros iš Jūsų. Juk jūs norite, kad durys ir baldai išliktų ilgaamžiai, tiesa? Svarbiausia yra užtikrinti natūralią tokių gaminių išvaizdą. Yra itin svarbu išlaikyti ir tokių produktų vientisumą, nes vien jau to nepadarius, gali kilti pavojus dėl klijų, kurie sukibs tarp medienos šerdies ir faneros. Daugiau informacijos apie tai, kaip galite prižiūrėti tiek faneruotų vidaus durų, tiek gryno masyvo durų produktus, visada galite rasti interente. Tačiau mes Jums geriau jau patariame pasikonsultuoti su šios srities specialistais, kadangi tik jie gali geriausiai žinoti, kas gali geriausiai atitkti visus Jūsų poreikius. Nebijokite ir klauskite, o jau atsakymai Jus tikrai pasieks.