Flexi pavadėliai už prieinamą kainą

Flexi pavadėliai

Šuo laisvai  vaikščioja, tačiau tuo pačiu  ji yra su pavadėliu.  Šeimininkas kontroliuoja šunį  bet kuriuo metu, nežiūrint į  tai kokio ilgio yra pavadėlis. Flexi pavadėliai visa tai  gali labai paprastai išspręsti. Šie pavadėliai  nenukara , kadangi jie visada  yra lengvai įtempti. Su flexi pavadeliaistabdymo sistemos pagalba šeimininkas gali reikiamą  akimirką  paveikti šunį  ir sakyti  jam komandas.  Kai  didžiuoju pirštu  bus spaudžiamas stabdymo mygtukas arba  bus lengvai  įtempiamas pavadėlis jūs šuniui  galėsite sakyti trumpas komandas arba pritraukti šunį prie  savęs.  Ilgalaikio  sustojimo funkcija suteiks galimybę  užblokuoti  pavadėlį  ilgam laikui.  Flexi pavadėliai turi   ne vieną privalumą, tai yra toks pavadėlis, kuris  tikrai tiks  jūsų šuniui.  Tai yra judėjimo laisvė. Pavadėliai iki 8 metrų yra ištempiami ir   taip pat susivynioja,   jie nenukara.    Šie pavadėliai suteiks  judėjimo laisvę, o tai padarys  didelę naudą sveikatai ir  nudžiugins  jūsų keturkojį draugą.  Dėl  visada  lengvai  įtempto  pavadėlio, kuris turi stabdymo sistemą jie gali  būti valdomi  viena ranka, šeimininkas visada galės kontroliuoti savo šunį.  Tokiu būdu žmogus ir šuo  yra  patikimai susiję  tarpusavyje.  Flexi produkcija  yra gaminama Vokietijoje ir atitinka pačius aukščiausius kokybės  standartus.  Kiekvienas pavadėlis buvo patikrintas  bent 90 kartų prieš tai, kai  buvo išleisti į prekybą. Pavadėliai yra surenkami rankomis.  Tokiu būdu jų kokybė  yra pripažinta.

Flexi pavadėliai turi  tris pagrindines padėtis.  Jūs  galite laikyti  pavadėlį už rankenos, o trosas  arba diržas minkštai  susukamas ir nenukara.   Šuo gali  džiaugtis  judėjimo laisve.  Antroji padėtis yra skirta  trumpam sustojimui, kai jūs nuspausite  stabdžių mygtuką jūs kuriam laikui sustabdysite laisvą šuns bėgimą.   Ir paskutinė  padėtis   yra skirta ilgalaikiam  sustojimui. Kad pavadėlis būtų fiksuojamas ilgam laikui stabdymo mygtukas  turi   būti nuspaudžiamas apačioje ir  didžiuoju pirštu turi būti perkeliamas į priekį. Kad   būtų  išblokuojamas  tokiu atveju reikia mygtuką nuspausti atgal.  Štai jums  patarimas, ši funkcija turi būti  naudojama tik tuo atveju jei šuo turi eiti prie  kojos.   Flexi pavadėliai yra labai patogiai naudojamo ir jų kainos  yra prieinamos.  Vienas iš svarbiausių tokių pavadėlių privalumas, tai galimybė reguliuoti pavadėlio ilgį.  Tai yra labai patogu pasivaikščiojimo metu, kadangi gali būti lengvai kontroliuojamas jūsų keturkojis draugas.

Flexi pavadėliai  yra vieni iš geriausių rinkoje.  Jie idealiai tinka dideliems ir mažiems šunims.  Šio Vokiško prekinio ženklo asortimentas suteikia galimybę pasirinkti  modelius atsižvelgiant į jūsų  gyvūno poreikius.  Šie gamintojai gamina nestandartinius pavadėlius.  Tai yra pavadėliai, kurie suderina tradiciją, kokybę , praktiškumą, funkcionalumą ir  patogų naudojimą.  Štai pagrindiniai šių pavadėlių privalumai:

  • Ergonomiškumas ir paprastas  valdymas  net viena ranka;
  • Tvirtumas ir  galimybė išlaikyti  smūgius ne vieną  kartą;
  •  Taip  pat nėra pavadėlio nukarimo  efekto, todėl nėra  rizikos, kad jūsų augintinis susipainios pasivaikščiojimo  metu, o dar  blogiau, kad išsiteps;
  •  Patikima fiksacija;
  • Griežta kokybės kontrolė ir rankinis surinkimas;
  • Stilingas  dizainas, tiek klasikinis, tiek ir originalus, galimas platus spalvų pasirinkimas;
  • Prieinama  kaina .

Flexi pavadėliai tai yra  vokiškas praktiškumas ir funkcionalumas.  Pavadėlių juosta yra minkšta, plona, apie 1 cm,  ji apgaulingai  atrodo per plona ir trapi.  Tvirtas, apgalvotas pavadėlių mechanizmas užtikrina  patikimumą, kai  yra vedžiojamas šuo, o ryškios ir madingos spalvos suteikia galimybę pasirinkti tiek šuns, tiek ir šeimininko stilių visi pavadėlių modeliai yra labai patogūs, korpuso dizainas yra gaminamas tokiu būdu, kad nebūtų   numetamas pavadėlis.