Glueporas nauja statybos technologija

glueporasKai yra įvertinamos šiltinimui naudojamos medžiagos yra  atsižvelgiama  ne tik į techninius duomenis, tačiau taip pat ir į kitus ne ką mažiau faktorius.  Vienas iš svarbiausių yra medžiagų  daroma įtaka mus  supančiai  terpei. Dabar jau ir medžiagos yra  vertinamos  pagal tai kokį  pavojų jos  sukelia  žmogaus sveikatai.  Šiuo metu sveikata  tai yra svarbiausias visų statybinių įmonių tikslas. Šiuo metu jau yra  naudojama ne viena  nauja technologija, pavyzdžiui, glueporas, kurio metu yra naudojamos polistireno granulės su klijais.  Atliekant statybos darbus yra  atsižvelgiama į saugumą ir ne tik į  tai kokios darbo sąlygos  yra statybos  aikštelėje, tačiau  taip pat ir į  tai  kokios  yra  gyvenimo sąlygos namuose.  Šios  technologijos pasirinkimas yra  visiškai pagrįstas, kadangi  tai yra saugi ir puikiai oro tarpus užpildanti technologija. Tačiau kodėl  dažniausiai yra  naudojamas glueporas? Kokius  reikalavimus  pateisina ši technologija? Reikalas yra tas, kad šis metodas padeda  sudaryti kliūtis ir atitinkamai  sumažina prarandamos šilumos kiekį. Tokia technologija neleidžia  prarasti šilumos  per namo sienas. Granulės  gali pilnai užpildyti visus  tarpus, kurie yra sienose ir atitinkamai neleidžia šalčiui patekti į namus.

Glueporas tai yra  technologija, kurios metu  birios  granulės  užpildo visus tarpus, kurie yra sienose taip yra  sudaroma patikima kliūtis  į  namus patekti šalčiui ir išeiti šilumai. Pasinaudojus šia naujove  tikrai nereikės gailėtis, kadangi jūsų  namai  bus  gerai  apšildyti  ir nepraras taip reikalingos  šilumos. Šios medžiagos  neveikia jokie pelėsiai ir grybeliai, joje negali  daugintis mikroorganizmui.  Pagal tai kokia  nuomonė  vyrauja  visuomenėje  polistireno granulės yra pakankamai saugi medžiaga, kuri  yra  labai lengvai  apdorojama. Ji nedirgina  odos ir gleivinės, bei nesukelia  jokių  kitų  sveikatos  problemų.  Kai kurios medžiagos yra  naudojamos  norint statybinėms medžiagoms  suteikti  daugiau atsparumo.  Šios medžiagos gali  išsiskirti naudojimo metu, o tai gali  būti pavojinga  žmonių sveikatai.  Kamuoliukai iš kurių yra  sukurta medžiaga  puikiai išlaiko drėgmę.  Savo  fizinių savybių dėka granulės  yra  labai plačiai naudojama medžiaga. Kiekvienas kamuoliukas yra   sudarytas  iš 10 000 įvairiausių ertmių, kurios  yra  užpildytos  oru.  Oras negali judėti ertmėse, o juk visi žino, kad  nejudantis oras yra geriausias  izoliatorius. Orą  sudaro ne mažiau kaip 98 procentai  polistireno. Kitaip tariant tam, kad  būtų  pagaminta  plyta  reikia  2 procentų žaliavos.  Tai yra  susiję  su tuo, kad gali  būti plečiamas gamybos procesas. Polistireno  granulės yra  užpildomos  pentanu, kuris padeda  joms išsipūsti.

Kai granules veikia  spaudimas jos taip pat išsiplečia, padidėja  jų  apimtis na bent jau apie 50 kartų.  Ertmės, kurios yra kiekvienoje granulėje yra  užpildomos oru ir jos įgauna tvirtumą, vėliau jos  susiklijuoja, kai jas veikia garai. Susidaro  lengva, vientisa, atspari spaudimui ir išsauganti savo gabaritus medžiaga.  Praktiškai kiekvienas iš mūsų jau buvo  susidūręs  su šia medžiaga, nesvarbu ar tai vaikystės žaidimai ar  jau suaugusio  žmogaus  gyvenimas.  Ši drėgmei  nejautri medžiaga  neišskiria jokių kenksmingų medžiagų. Ir ji  yra  priskiriama  prie  mono medžiagų, kurios  yra  sudarytos  iš vienos  rūšies  medžiagų. Atitinkamai  tai yra medžiaga, kuri puikiai tinka utilizacijai. Glueporas yra naudojamas statant įvairius namus ir konstrukcijas.  Kai yra gaminama  ši medžiaga  yra  sunaudojama  pakankamai mažai  energijos, o jos  izoliacinės savybės  gali  sutaupyti  pakankamai  daug  lėšų.   Nereikia  bijoti naujovių, kurios  atsiranda statybos srityje, kadangi šios naujovės atneš  tik dar daugiau teigiamo rezultato į jūsų statybos darbus.