Gražios stiklinės ir kitos dušo kabinos

Gražios stiklinės ir kitos dušo kabinosDušas – tai svarbus kiekvienos vonios elementas. Tam, kad galėtume pasirinkti tinkamą dušo kabiną, mums reikia labai gerai viską apgalvoti. Turime dušo kabiną derinti prie jau esamo vonios, o neretai ir visų namų dizaino. Stiklinės dušo kabinos dabar yra „ant bangos“, kadangi jos yra be galo universalios. Jų stiklinės durys ir pasirenkamas berėmis stiklas – tinka prie bet kokio vonios ir namų interjero. Būtent universalumas ir prisideda daugiausiai prie tokios sėkmės, kurios sulaukia tik stiklinės dušo kabinos.

Tačiau, kaip ten bebūtų iš pradžių kviečiame Jus susipažinti su tuo, kaip reikėtų rinktis dušo kabinas. Visų pirma, jei dabar kaip tik ruošiatės įsigyti dušo kabiną, Jums reikia išsiaiškinti ir suprasti, kokiu būdu vanduo yra šildomas Jūsų namuose. Kai kurie dušai negali būti naudojami su kai kuriomis vandens šildymo sistemomis. Todėl pirmiausia reikia išspręsti būtent šį klausimą.

Elektriniai dušai

Šiuos dušus galima laisvai naudoti su bet kuriomis vidaus vandens sistemomis. Daugeliu atveju jie yra prijungti prie maitinimo šaltame vandenyje. Dušo elementai šildo vandenį, kai jis keliauja per įrenginį. Elektriniai dušai gali būti pritaikomi net ir apie 10 metrų nuo šalto vandens rezervuaro. Šioje situacijoje dušas privalo turėti nuo nieko nepriklausomą šaltą tiekimą, tiesiai iš rezervuaro. Taip pat yra svarbu sureguliuoti vandens slėgį. Jis turi tekėti 8 litrų per minutę greičiu, didžiausias statinis slėgis turi būti 10 barų. Dauguma elektrinių dušų yra sumontuoti su tam tikros vandens teisių nuostatomis. Taip pat reikia patikrinti ir gaminio instrukcijas. Dušas turi būti prijungtas prie elektros tinklo per 15 mm vandens vamzdį. Čia taip pat yra reikalingas ir specialus vožtuvas. Jis turi būti išjungtas iš elektros tinklo. Taip yra sustabdomas visas kitas vandens naudojimas. Ši procedūra yra reikalinga tam, kad vanduo būtų pašalintas.

Dušai, kurie maišo vandenį

Šie dušai išsiskiria tuo, jog jie sumaišo esamą šaltą ir karštą vandenį specialiame vožtuve. Jis yra randamas dušo galvutėje. Jiems tinka ir mažas ir aukštas slėgis. Čia jau reikėtų konsultuotis su savo dušo tiekėju, kai perkate maišytuvo ventilį, ar jis bus tinkamas Jūsų turimai vandens sistemai. Tokius dušus pastatyti yra nesunku, kadangi jie yra statomi teisiai ant jau Jūsų esamo vamzdyno, ten, kur yra matomas vožtuvas. Jie idealiausiai tinka tuose vonios kambariuose, kur vamzdžiai gali būti montuojami į sieną. Jei norite, kad karštas ir šaltas vanduo vienodai būtų tiekiamas iš šaltinio, reikia, kad būtų vienodas vandens spaudimas. Šie dušai yra tinkami ir turint vandens katilą. Taip pat gali ateiti vanduo ir iš rezervuaro . Šis dušas tiks geriausiai tik tuo atveju, jei yra galimybė subalansuoti slėgį. Vienintelis tokių dušo kainų trūkumas yra tas, jog jie paprastai būna prijungti prie vamzdžių, kurie tiekia vandenį ir į kitus „punktus“. Tai yra į čiaupus, tualeto bakelius ir t.t. Dušas bus paveiktas, jei kažkas, pavyzdžiui, tuo mat metu, kai Jūs maudotės, plaus indus kriauklėje. Gali pasikeisti vandens temperatūra, ar imti bėgti labai silpna dušo srovė. Žinoma, ta yra sutvarkoma, tačiau ir kainuoja papildomus pinigus, nes reikia dar samdytis ir santechniką. Su šiais dušais yra rekomenduojama naudoti termostatinius vožtuvus. Vanduo šiems dušams negali būti pumpuojami iš tinklo slėgio sistemos. Yra pastebėta, kad šie dušai yra patys populiariausi daugiabučiuose namuose.