Keletas sumanių dalykų ieškantiems būsto

  • Parduodami nauji butai KauneNereikėtų, vos tik įžengus pro buto duris, pradėti vardinti nepatinkančius dalykus, imti ,,kabinėtis” prie realių ar įsivaizduojamų dalykų, neva taip bandant sumažinti kainą. Būtent tokiu pirkėju dažnai norima atsikratyti ir kuo greičiau su juo baigti kalbą arba ne sumažinti kainą dėl tų ,,kabliukų”, o, atvirkščiai, padidinti.
  • Nebūtina net ir pamačius savo ,,svajonių” butą, imti šūkauti susižavėjimo šūksnius ar kitaip reikšti savo euforiją. Žinoma, pagirti keletą patinkančių dalykų visai ne pro šalį. Tačiau, jei parodysite, kad butas jums labai patinka, gali būti sudėtinga derėtis dėl kainos.
  • Apžiūrėjus, kokie parduodami butai Kaune ir įvertinus patikusįjį, nereikėtų iš karto išsiduoti, kad rimtai juo susidomėjote, kad jis jums tikrai patinka. Pirmiausia pasiaiškinkite, kiek būtų galima sumažinti jo kainą ir tik tuomet, kai pavyks ją nuderėti, atskleiskite savo sprendimą.
  • Radę pasiūlymą, jog parduodami nauji butai Kaune, įsigilinkite į pagrindinius dalykus: kainą, vietą, savybes. Susiraskite ar sugalvokite visus minusus – tai bus jūsų derybiniai kintamieji, t.y., argumentai, kodėl kaina turėtų būti mažesnė. Jei pasiūlius kainą pardavėjas iškart sutinka, reiškia, pasiūlėte stipriai per daug. Derybose pirmas siūlymas neturėtų būti priimamas, prie kainos reikia prieiti palaipsniui. Derėdamiesi niekada neatskleiskite visų savo derybinių „kintamųjų“, pateikite juos po vieną, taip po truputį įtikindami pardavėją sumažinti kainą.
  • Jei jūsų „taikinys“ – parduodami butai Kaune, į nusižiūrėtąjį atsiveskite kompetentingą meistrą, kuris išmano statybų ir interjero specifiką. Kartu su juo išstudijuokite buto planą, sienų storį, garso izoliaciją, baldų išdėstymo galimybes.
  • Pasirodo, atitinkamai veikia net pirkėjo apranga. Eidami priimti galutinio pirkimo – pardavimo sprendimo, pasirūpinkite solidžia savo išvaizda: vyrai turėtų vilkėti kostiumą su kaklaryšiu, moterys – solidžiu kostiumėliu.
  • Lietuvoje siūloma nauja paslauga – būsto nuoma su galimybe jį įsigyti. Žmogus, dar neįsigijęs būsto, gali jame pagyventi ir pamatyti visus jo privalumus ir trūkumus. Jeigu pasirodys, jog būstas turi rimtų trūkumų, kurių nebuvo galima pamatyti apsilankius bute ar name keletą kartų, pirkėjas turės teisę būsto nepirkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *