keltu bilietai

Keltų bilietai – egzotiška kelionė Jums!

keltu bilietaiSkirtingi žmonės renkasi skirtingus būdus pramogauti, tačiau aišku viena – rūpintis savo poilsiu privaloma kiekvienam gyvam asmeniui, nes stresą ir nuovargį būtina nors kartais numesti į šalį. Neblogas būdas atsipalaiduoti yra pasiimti kelių dienų ar ilgesnes atostogas ir ramiai, šiltai sėdėti puikiai pažįstamuose namuose arba rinktis šį tą egzotiškesnio – kelionę jūra! Keltų bilietai populiarūs daugelyje šalių ir yra labai mėgstami tų, kurie turi aukščio baimę ir į lėktuvą nekeltų kojos net jei jiems už tai sumokėtų milijoną.

Kelionė vandeniu saugi, nes dabartiniai keltai suprojektuoti taip, kad siūbavimo juose praktiškai nejusite. Vadinasi, baimintis jūros ligos tikrai nereikia. Jei vis dėl to bijote, nuo jos yra įvairių apsisaugojimo būdų, pavyzdžiui, specialus pleistras.

Pagalvokite, kam rinktis kelionę lėktuvu, kai aplankoma tik viena šalis, jei kuo puikiausiai galima vienos kelionės jūra metu aplankyti, pavyzdžiui, tris. Europiečiai mėgsta atostogų metu nulėkti į snieguotus kalnus ar saulės išdegintą Egiptą, tačiau kam keliauti taip toli? Ar kada pagalvojote, kad kartais apie kaimynines šalis žinome mažiau nei apie tolimas? Naujų įspūdžių pasisemti smagu keliaujant jūra, nes tai tikrai nėra tradicinis jūsų keliavimo būdas ir rutina dings kaip mat. Keliavimui įsigiję keltų bilietus kiekviename uoste būsite sutikti naujos kultūros ir skaniausių valgių, kurių trokšta paragauti virtuvės gurmanai. Kelionės jūra yra derinamos su ekskursijomis sausumoje, kad liktumėte patenkinti tiek būdami kelte, tiek išlipę iš jo. Kad kelionė keltu neprailgtų, jos metu plaukiosite baseine, klausysitės gyvos muzikos koncertų, mėgausitės kitais renginiais ir ilsėsitės kajutėse su savo kelionės partneriu. Jums abiems šios atostogos paliks neišdildomų įspūdžių, kuriuose netrūks romantikos. Kas geriau pakursto šilumą dviejose širdyse nei atsiribojimas nuo kasdienybės su mylimu žmogumi. Tik įsivaizduokite tą švelnų vėjelį stovint denyje apsikabinus ir kartu žvelgiant į beribį horizontą, bangas, žydrą dangų…

Keltų bilietai atneš tokias emocijas, kad ne tik jausitės ramiai, bet net mintyse dainuosite: „Mums jūra iki kelių, dangus lig pažastų“ ir nenorėsite, kad kelionė, kurioje jaučiatės tokie laisvi, kada nors pasibaigtų!