Kinetinis smėlis – gyvas smėlis

Kinetinis smėlis, tai yra gyvas smėlis, kuris daugiausia yra sudarytas iš kvarcinio smėlio ir iš polimerinių medžiagų. Šis smėlis yra panašus į drėgną, jis nėra birus, tačiau tuo pačiu jis nėra šlapias. Taip pat kinetinis smėlis nuo įprasto Skiriasi tuo, kad jis nepalieka jokių pėdsakų ir taip pat nelimpa prie rankų. Tai yra netoksiškas smėlis, kuris yra saugus vaikams, jis nesukelia alergijos.   Tikrai ne veltui kinetinis smėlis yra vadinamas gyvu smėliu, kadangi jis pasižymi unikaliomis savybėmis, jis sėkmingai naudojamas vystymui ir atliekant terapiją. Smėlis yra naudojamas, kai yra atliekamos įvairios terapijos. Labai dažnai šis smėlis yra vadinamas stebukli

kinetinis smelisngu smėliu. Pradžioje reikėtų pasakyti, kad terapija, kuri yra atliekama naudojant šį smėlį vaikui arba suaugusiam suteikia galimybę perkelti savo psichologines traumas į smėlį.   Su šio kinetinio smėlio pagalba įsijungia vaizduotė ir yra formuojamas ryšio jausmas ir yra kontroliuojamas vidinis pasaulis. Kinetinis smėlis yra panašus į drėgną jūros smėlį, tačiau jis tuo pačiu yra birus ir plastiškas, jis tiesiog byra kiaurai pirštus ir suteikia galimybę lipdyti pakankamai dideles figūras. Tokį smėlį jums bus labai malonu liesti ir svarbiausia, kad jis nesukels jokios alergijos. Šiame smėlyje negyvena bakterijos, todėl jis yra visiškai saugus vaikams, jis nepalieka jokių pėdsakų ant rankų ir gali suteikti atpalaiduojantį ir terapinį poveikį.

Kas gi tai yra tas kinetinis smėlis ir ar tikrai jis yra kinetinis? Tačiau jis tikrai yra susijęs su fizikiniu judėjimu. Kuo stipriau yra suspaudžiama kinetinio smėlio forma tuo tvirtesnis   gaunamas statinys. Ir yra nepastebima sutvirtinanti masė. Kai šis smėlis yra keičiamas jis yra labai panašus į smulkų, drėgną smėlį. Vaikams tikrai labai patiks šis smėlis ir jie su malonumu žais su šiuo smėliu. Taigi jūs tikrai ne veltui išleisite savo pinigus. Taip pat jei reikia šis smėlis gali būti plaunamas. Šis smėlis turi būti saugomas ten kur drėgmė yra ne mažesnė kaip 60 procentų, taip pat smėlis gali būti apdorojamas su vandeniu iš purkštuko. Kai vaikas žais su kinetiniu smėliu jis bus laimingas , nenorės eiti į lauką ir pastatys   nors ir mažą, tačiau saugų miestelį. Taip pat galima paminėti visus privalumus, kuriais gali pasigirti kinetinis smėlis. Visų pirma, jis yra universalus žaislas, kuris gali būti lipdomas, jį naudojant galima statyti, jį galima berti ir daryti labai daug įdomių dalykų. Kinetinis smėlis nelūžta, jo sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, šis smėli lavina motoriką ir vaizduotę. Taip pat jis gali pakeisti lauke esančią smėlio dėžę.

Kai vaikas žais su kinetiniu smėliu jis pašalins savo neigiamas emocijas, jausmus. Vaikas galės išreikšti save, išlaisvins vaiką nuo baimių ir neigiamų išgyvenimų. Be to, kinetinis smėlis yra idealus jei jūs norite pajausti ryšį tarp to kas yra viduje ir išorėje. Jūs suprasite, kad šis smėlis veikia jūsų vidinę būklę ir padeda kontroliuoti emocijas. Ankstyvo amžiaus vaikai naudoja šį smėlį tam tikslui, kad vystytųsi jo aktyvumas, smalsumas, jutimus, smulkiąją motoriką ir kalbą, bendrą pasaulėžiūrą. Žaidimai su kinetiniu smėliu lavina mąstymą, atidumą ir žinoma vaizduotę. Be to, jūsų vaikui susiformuos teigiama nuotaika, įgaus praktikinius įgūdžius, išmoks savarankiškai žaisti.   Smėlio naudojimas stimuliuos pažinimo interesus ir žinoma skatins jūsų vaiką aktyviam vystymuisi. Ir tai gali padaryti kinetinis smėlis.