Klasikinės laminuotos durys

vidaus laminuotos durysKas yra tos laminuotos durys? Laminuotos durys yra padengiamos plastiku arba specialia plėvele. Šios durys yra labai lengvos ir tuo pačiu jos yra labai lengvos. Jos gerai izoliuoja šilumą ir garsą. Taip pat jos yra atsparios drėgmei ir ugniai, kadangi šios durys yra padengtos dirbtine medžiaga, tai yra laminatu.

Pagrindinis laminuotų durų skirtumas nuo kitų durų, tai kad jos yra padengtos ypatinga plėvele, kuri yra dekoruota kai mediena. Ši plėvelė gali būti naudojama iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui iš stiklo pluošto arba gali būti pagaminta popieriaus pagrindu. Laminuotos durys, kurios yra gaminamos popieriaus pagrindu yra vienas iš pigiausių variantų. Nuo to kaip atrodys jūsų laminuotos durys priklauso ir tai kaip atrodys jūsų kambarys. Jei durys bus stilingos jas bus galima lengvai pastebėti. Na o štai seni gaminiai tai nėra priimtinas variantas ir gali visiškai sugadinti jūsų kambario interjerą.

Estetinė laminuotų durų išvaizda priklauso nuo to kokia danga buvo naudojama gaminant duris. Laminuotos durys yra padengiamos įvairiomis medžiagomis, tačiau laminuotos durys čia pirmauja. Šios durys atrodo vertingai, kadangi šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę gaminti laminatą, kuris praktiškai nesiskiria nuo tikrų medienos rūšių. Na ir laminuotų durų kaina yra pakankamai maža. Tuo tarpu šios durys yra kokybiškos. Laminuotos durys yra patikimos ir jums tarnaus ilgaamžiškai. Jos yra lengvai plaunamos ir jas yra pakankamai sudėtinga subraižyti.

Laminuotos durys taip pat nebijo temperatūros pokyčių ir drėgmės, todėl šios durys gali būti naudojamos net vonios kambariuose. Šios durys dažniausiai yra gaminamos naudojant kelias technologijas. Tačiau dažniausiai klientai nori įsigyti laminuotas duris, kurios yra labai panašios į medieną. Jos yra kur kas populiaresnės, kadangi pasižymi klasikine išvaizda ir daug paprasčiau įsipaišo į namų interjerą. Šios durys yra prieinamos ir estetiškos. Taigi kodėl nepasirinkus būtent tokių durų. Tam, kad jūs galėtumėte įsigyti laminuotas duris jums nereikia niekur eiti ir jų ieškoti, jums tik reikia su mumis susisiekti ir jūs galėsite pasirinkti tokias duris, kurios atitįsk jūsų poreikius.