Kokia naudą žmogui teikia sąmoningas kvėpavimas?

rebefingasAr kada susimąstėte, kuo mums naudingas kvėpavimas? Taip, jis yra reikalingas kiekvienam iš mūsų tam, kad mes galėtume gyventi, kad įkvėpdami aprūpintume organizmą deguonimi. Bet ar susimąstėme nors kartą, kad kvėpavimas, yra kai kas daugiau, nei gyvybės palaikymas? Jog tai yra tarsi sielos ir kūno apvalymas, visko, kas nereikalinga, nešvaru atidavimas. Tikrai retas, kuris pagalvoja, kad kvėpuoja neteisingai ir mažų mažiausiai apie tai, kad gal būt kvėpavimo reikėtų išmokti. Tačiau tokia galimybė yra – rebefingas, mokomasis kvėpavimas, kuris atgaivins sielą ir išvalys kūną. Kodėl rebefingas? Todėl, jog jis:

  • gydo,
  • atgaivina,
  • atpalaiduoja,
  • nuplauna,
  • leidžia atsiskleisti talentui,
  • suteikia energijos,
  • atskleidžia pasitikėjimą savimi,
  • suteikia harmonijos pojūtį,
  • išlaisvina nuo skausmo,
  • leidžia susitaikyti su netektimi.

Atrodytų keistoka, ko mus, žmones, kurie net nemokinami jau mokame kvėpuoti, dar gali išmokinti kvėpavimo instruktoriais vadinami mokytojai. Tačiau pasirodo taip galvodami mes klystame, nes apsilankius nors vienoje rebefingo pamokoje supranti, jog kvėpavimas nėra tik nevalingai atliekamas veiksmas. Kvėpuojant sąmoningai ir pagal instruktoriaus vedamą tempą iš karto justi poveikis. Kiekvienam jis gali būti skirtingas, tačiau vienareikšmiškai naudingas ir teikiantis pasitikėjimo.

Kam tinkamos kvėpavimo pamokos?

Kadangi žmonės dažnai gyvenime veikia daugybė emocijų, kartais būna jau sunku jas visas atlaikyti, taigi norėdami pagerinti savo emocinę būseną, išgyventi netekti, atsikratyti mirties baimės ar tiesiog justi gyvenimo pilnatvę ir džiaugsmą, visų pirmą turėtų išbandyti šią, jau daugybę metų praktikuojamą, sąmoningo kvėpavimo rūšį. taipogi šis sąmoningas kvėpavimo būdas puikiai tinka ir tiems žmonėms, kurie yra pavargę nuo juos slegenčios ir jiems jau per sunkios emocinės įtampos, taip pat tinka šis metodas ir tam, kas linkęs atsipalaiduoti vartojant alkoholį, narkotines medžiagas ar rūkydami ar tiesiog norintys pajusti gyvenime harmonija ir ramybę. Rebefingas yra atliekamas tiek sausumoje, tiek vandenyje, gali būti kvėpuojama tik esant mokytojui ar sudarant grupę. Kiekvieno mokytojo, kuris vedą rebefingo pamoką pagrindinis tikslas – išlaisvinti žmogaus kvėpavimą. Atlikus tam tikrą kvėpavimo pamokų skaičių padedant instruktoriui, galima bandyti kvėpavimo pamokas atlikti ir individualiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *