Kurkime saugumą savo aplinkoje

vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemaAr kada susimąstėte, kad Lietuvoje sparčiai auga nusikalstamumo lygis ir, kad sekanti auka bet kada galite tapti Jūs? Greičiausiai ne, tačiau apie savo saugumą namuose reikėtų galvoti kiekvienam. Svarstote nuo ko pradėti? Šie patarimai Jus tikrai nustebins:

Namų apsauga pirmiausia turėtų prasidėti nuo pačio būsto. Signalizacijos sistemos patalpoms – štai, ko Jums reikia pirmiausia. Signalizacijos yra naudojamos ne tik namuose, bet ir biuruose. Jos gali būti apsauginės ir priešgaisrinės. Galite pasirinkti paprastą signalizaciją tik su skaitmenimis arba naują – su LCD ekranu. Signalizacijos veikimo principas yra judesio jutikliai, kurie reaguoja į šilumą tik tuo metu, kada signalizacija yra įjungta. Matymo spektro platumas gali varijuoti nuo 90 iki net 140 laipsnių kampo. Tai pat galima montuoti signalizaciją su magnetiniais kontaktais. Jų dėka galėsite geriau kontroliuoti apsaugos sistemą, pavyzdžiui, nustatyti, kad signalizacija reaguotų tik į lango daviklius. Yra magnetų, kurie gali reaguoti į stiklo dužimą. Taip pat galite rinktis signalizacijas, kurios reaguoja į vandenį ir dūmus. Tokiu būdu stipriai sumažinsite riziką išsiplėsti gaisrui.

Kartu su signalizacijos montavimu Jums yra reikalinga ir vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistema. Vagystės atveju, ar, jei paprasčiausiai signalizaciją pamiršite įjungti – visada turėsite galimybę peržiūrėti filmuotą medžiagą ir tokiu būdu labai pagelbėsite policijai atlikti savo darbą. Daugelis nusikaltėlių stebėjimo kamerų nė nepastebi ir drąsiai vagia. Sumanūs ir patyrę montuotojai gali įdiegti Jums vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemą taip, kad ją pastebėti būtų praktiškai neįmanoma.

Jei gyvenate daugiabutyje, pasitarkite kartu su savo kaimynais, nes Jums labai praverstų ir telefoniniai užraktai laiptinėms. Tai bene pats patogiausias ir saugiausias būdas neįsileisti svetimų žmonių į laiptinę. Daugelis tiesiog įsidiegia tik paprastus laiptinės kodus – o juk juos atspėti ne taip jau ir sunku. Dėka telefoninio užrakto – laiptinės durys atsidarys tik tada, kai Jūs iš savo namų paspausite mygtuką, prieš tai pasikalbėję ir sužinoję, kas pas Jus atėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *