Lauko baldai jaukiam poilsiui gamtoje

Lauko baldai

Lauko baldai – tai neatsiejama lauko eksterjero dalis tiems žmonėms, kurie mėgsta savo laisvalaikį leisti sodo ar namo kieme. Juk būtent dėl šių baldų kiemas atrodo daug gražesnis ir patraukesnis. Tokie baldai dažniausiai įsigijami tam kad juos talpintumėme galiniame kieme, tai logiška, nes būtent ten jūs galite organizuoti savo kokybišką ir komfortabilų poilsį. Sodo baldai – tai esminis jūsų sodo atributas. Šie baldai pabrėžia kiemo grožį, praktiškumą ir jie yra pakankamai patikimi. Kiemo baldų gamybai gali būti naudojamas medis, iš medienos gaminami puikūs stalai, suolai, taburetės, terasos turėklai ir daugelis kitų dalykų. Taip pat galima pasirinkti ir medinių baldų stilių, tai gali būti klasikinės formos baldai, baldai turintis senovinį akcentą, arba turintis modernią išvaizdą baldai. Sodybos baldai turėtu būti mobilūs, stacionarūs, praktiški ir ilgalaikio naudojimo.  Mobilumas – tai vienas svarbiuasių kriterijų į kurį jus turėtumėte atsižvelgti rinkdamiesi lauko baldus. Pinti baldai yra pakankamai lengvi, todėl juos būtų lengva perkelti tenais, kur jums patinka, – tai praktiškumas. Mediniai baldai yra universalūs, stilingi, patogūs ir tvirti. Renkantis baldus reikėtu atsižvelgti į kiekvieno šeimos nario poreikius. Medinės sodo kėdės patiks ne tik šeimos nariams, bet ir svečiams, na o patogus ir praktiškas suoliukas, pastatytas pavėsyje po medžiu, labai patiks tiek vaikams, tiek ir suaugusiems, nes tai bus gaivus kampelis karštą vasaros dieną. Kiemo suolai puošia sodo ar namo kiemą, padaro juos jaukesniais, stilingais ir komfortabilais. Galinio kiemo stalas turėtų būti talpus, ir ne per sunkus. Lauko baldų specialistai nerekomenduoja pirkti baldus pagamintus iš plastiko, nes tokie baldai lengvai ir greitai genda ir praranda savo pradinę išvaizdą jau po pirmo sezono.

Baldų gamyba. Daugelis lauko baldų gamybos ekspertų baldus gamina parinkdami formas ir matmenis, pagal tai kur jūs norite juos statyti ir pagal jų paskirtį.  Tad pasirinkinėdami baldus gerai apmastykite apie jų stovėjimo vietas ir dydžius, nes kai kurie baldai gali būti per maži, ar per dideli. Bandant pasirinkti lauko baldus, geriausias būdas apskaičiuoti matmenis yra padaryti kelis išmatavimus ir pasidaryti eskizą. Šiame sumažintame paveikslėlyje jums teks susidėlioti baldus taip, kad juos sustačius dar liktų pakankamai vietos laisvam judėjimui aplink juos.Kokie gi turi būti lauko baldai? Jie turi būti visu pirma patogūs, o renkantis baldų dydį reikėtų atsižvelgti į šeimos narių skaičių. Rekomenduojama pasirinkti ryškias apmušalų spalvas, nes tokie apmušalai džiugins jūsų akis net gi ir apsiniaukusia dieną. Baldų stilius gali būti įvairus. Tiks ir klasikinis, ir šiuolaikinis stilius. Stalai, kedės ir suolai pagaminti iš rotango turi labai gerą išvaizdą, yra praktiški ir turi tikrai ilgą galiojimo laiką. Lauko baldai iš rotango puikiai tinka užmiesčio sodyboms ir kotedžams, todėl šių baldų gamintojai dažniausiai ir parenka spalvas tinkančias šiems kiemams, tačiau jus visada turite pasirinkimo laisvę.
Sodo baldai, galima sakyti, sukuria ir šiokią tokią nuotaiką, parūpina komfortą ir jaukumą. Kiemo teritorija kurioje yra pilnas lauko baldų komplektas, pasirūpins jaukia atmosfera bet kuriuo metų laiku. Patariama rinktis kokybiškus ir praktiškus baldus, nes jie įsigyjami ne vienam sezonui. Geriau tegul baldų būna mažiau, ber tarnaus jie tikrai ilgą laiką. Lauko baldai turėtu būti lengvai pervežami, tam, kad galėtumėte juos be vargo išsivežti ne sezono metu. Tai galėtų būti ir surenkami baldai.