Madingi rąstiniai vasarnamiai

rastiniai vasarnamiaiNepaisant to, kad vis labiau vystosi technologijos ir atsiranda naujos medžiagos, tačiau vasarnamiai dar ir šiais laikais dažniausiai yra statomi iš medienos, tai vis dar yra madinga.

Šiais laikais egzistuoja įvairiausi rąstiniai namai, kurių projektai bus tinkami net išrankiausiam klientui. Apie medienos ekologiškumą yra kalbama daug. Visus juos vienija graži, gyva, šilta medžiaga, tačiau nedaugelis žino, kad būtent medinis namas suteikia galimybę ženkliai sutaupyti. Pavyzdžiui rąstiniai vasarnamiai nereikalauja papildomos šilumos izoliacijos, juk mediena puikiai išlaiko šilumą ir žinoma labai puikiai atrodo.

Pasirinkite rąstinį vasarnamį, kuris jums labiausiai patiko. Pas mus jūs galite rasti praktiškai bet kokio dydžio rąstinius vasarnamius. Jei jums nepatiks klasikinis vasarnamio projekto variantas, mes jums visada galime paruošti individualų namo projektą. Pojūčiai, kuriuos gausite gyvendami rąstiniame vasarnamyje yra su niekuo nesulyginami ir nepakartojami. Pagrindinis medienos privalumas yra tai, kad ji kvėpuoja ir jūsų namuose gali sukurti puikų mikroklimatą. Medienai gerai sugeria sunkius kvapus, drėgmę jei ji yra per didelė arba atvirkščiai. Taip pat verta pasakyti, kad rąstiniuose vasarnamiuose vyraus spygliuočių aromatas. Žmonės, kurie gyvena tokio tipo namuose rečiau serga ir yra puikiai nusiteikę. Tai yra gyvendami rąstiniame vasarnamyje jūs jausite harmoniją su gamta, gyvensite patogiai ir galėsite naudotis visais šiuolaikinio namo patogumais.

Statydami rąstinius vasarnamius mes naudojame tik kokybišką medieną. Rąstiniai vasarnamiai tampa vis populiaresni, kadangi yra statomo iš medienos.

Rąstinio vasarnamio privalumai:

  • Jie yra statomi iš ekologiškai švarios medžiagos;
  • Pasižymi tokiomis unikaliomis savybėmis kaip ,,kvėpavimas“ ir puikaus mikroklimato sukūrimas;
  • Rąstiniai vasarnamiai yra ilgaamžiški;
  • Pasižymi puikia estetine išvaizda.

Kodėl gi jums verta pasirinkti mūsų paslaugas? Mes parenkame kokybiškas medžiagas iš kurių bus statomas vasarnamis, mes galime įgyvendinti įvairaus sudėtingumo projektus, svarbiausia, kad pas mus dirba patyrę darbuotojai. Norite praleisti savo vasaras ekologiškame ir gražiame vasarnamyje, tokiu atveju rąstiniai vasarnamiai yra geriausias pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *