Mažai vietos užimanti dušo kabina

Dušo kabina

Šiuo  metu labai dažnai  užduodamas klausimas ką geriau pasirinkti  dušo  kabiną  ar vonią?  Šis klausimas jums  bus labai svarbu, kai bus  atliekamas remontas  vonios kambaryje.  Vyrai, kaip taisyklė, dažniausiai  pasirenka dušo kabinas, kadangi jos turi įvairias galimybes, o moterys nežiūri į   nieką išlieka  ištikimoms  vonioms.  Pakankamai dažnai šeimos  sumontuoja  ir vieną ir kitą, jei tik tai leidžia  vonios kambario erdvė.  Dušo  kabina  yra labai populiari, kadangi mūsų gyvenimo  ritmas labai smarkiai pagreitėjo, o vonios kambarių patalpos ženkliai sumažėjo ir  visiems tapo priimtini įvairūs  antgaliai ir efektai.  Tačiau praktikoje  dušo kabinų savininkai susiduria  su įvairiais  trūkumais.  Tai yra  vandentiekio  pritaikymas  kabinai ir būtinybė  prižiūrėti  visas  kabinos detales.  Be to,  gera ir funkcionali  dušo kabina  užima  ne tiek  ir mažai  vietos. Įprastos vonios privalumai ir trūkumai visiems yra puikiai žinomi. Joje galima pagulėti, atsipalaiduoti, pailsėti  visu savo kūnu, išskalbti drabužius ir išmaudyti vaikus.  Problema tai yra  ilgas  vandens surinkimas,  didelės  erdvės poreikis ir nepatogu  kūną  patalpinti  į vonią.  Dušo kabina yra  puikus sprendimas pagyvenusiems žmonėms, kadangi nėra  poreikio  aukštai kelti kojas norint perlipti  per vonios bortą.  Maksimaliam patogumui daugelis šiuolaikiškų žmonių perka dušo kabinas  su specialiomis sėdynėmis.  Tačiau jei jūs norite kokybiškų higienos procedūrų geriausias pasirinkimas yra  erdvi patalpa, tokiu atveju  jums labiau patiks vonia.

Jei šeimoje  yra mažų vaikų, tokiu  atveju reikia  atsižvelgti, kad  kabina  su žemu  dugnu gali  apsunkinti  maudynių procesą.  Šiuo  atveju  geriau pasirinkti  tokį  variantą, kuris  turės  gilų dugną  arba  dušo boksą.  Taip pat  verta atkreipti dėmesį į  durų plotį ir  tai kur nutekės vanduo.  Kokias papildomas galimybes gali turėti dušo kabina?  Tai  gali  būti  hidro masažas, kurį gali turėti  vonia  ir dušo kabina. Tačiau  jų efektas labai  stipriai  skirsis vienas nuo kito.  Dušo kabinoje hidro masažas numato kelis  sumontuotus purkštukus centriniame stove  arba  ant galinių sienelių.  Jų kiekis gali  būti įvairus, tačiau veiklos principas yra vienas.  Vanduo  yra teikiamas tiesiogiai, plonomis  srovėmis per mažo skersmens  angas, be  papildomos įrangos naudojimo.  Dažniausiai yra numatomi keli  įjungimo variantai, kai yra  įjungiami  vertikalūs purkštukai arba gali būti įjungiami purkštukai , kurie  yra  apatinėje dalyje.  Taip pat gali  būti  montuojama papildoma masažo įranga. Kita  papildoma funkcija, kurią gali turėti  dušo kabina tai  turkiška pirtis.  Ši funkcija tai yra dušo kabinų prerogatyva, kuri  nesukelia jokios įtampos širdžiai. Ši funkcija  labai  naudinga, kai sergama gripu.  Turkiška pirtis gali pagerinti imunitetą, teikia kometinį ir jauninantį efektą, padeda iš organizmo pašalinti  toksinus ir šlakus, pagerina kraujo apykaitą.

Dušo kabina  dažniausiai jau turi  viršutinį dušą. Kuo  gi toks dušas yra geras ir ką jis vaizduoja?  Tropiniame duše vandens tiekimas vyksta  naujais  būdais. Vandens nutekėjimo pagalba su oru yra  sukuriamas lietaus  efektas.  Dušas yra tvirtinamas  virš lubų ir gali  būti praktiškai  nepastebimas.  Šiuo metu gamintojai siūlo pakankamai  daug laistymo  galvutės  formų, kurios gali turėti  apšvietimą ir gali  jo neturėti.  Tam, kad  būtų  sumontuotas dušas jūsų vonioje jums bus  reikalingas  dušo  stovas  su  viršutiniu dušu, maišytuvu ir  įrengta  nutekėjimo sistema.  Jei  nėra klausimo apie  vietos taupymą  vonios kambaryje  tokiu  atveju geriausias variantas, suderinti  vonios kambario ir dušo kabinos privalumus ir tai gali  padaryti dušo  boksas, kuris gali  būti  stačiakampis arba  kampinis, simetriškas  arba  asimetriškas.