Metalinės spintelės garaže, mokyklose ir viešajame sektoriuje

metalines spintelesNei vienas žmogus nenorėtų ištarti: „Šiandien mane apvogė“. Tai sąlygoja metalinių spintelių atsiradimą mūsų gyvenime. Verslo sektoriuje arba valstybinėse institucijose, mokyklose, garažuose ir kitur reikalingos metalinės spintelės. Verslininkai saugo savo įmonės dokumentaciją, valstybinėse įstaigose lygiai taip pat. Garaže yra brangių įrankių bei darbinis kombinezonas, o spintelių naudojimas mokyklose jau įprastas dalykas tiek užsienyje, tiek ir Lietuvoje.

Kadangi mokiniams sunku viską nešiotis iš namų ir atgal kuprinėse, mokykla turi suteikti galimybe dalį reikalingų daiktų nesinešioti. Tai svarbu, nes dėl per didelio nešiojamo svorio vaiko stuburas gali greitai iškrypti. Todėl mokiniams labai patogu, kad gali palikti tai dienai nereikalingus vadovėlius, fizinio lavinimo aprangą ir avalynę asmeninėje spintelėje.

Persirengimui naudojamas spinteles pamatysite sporto klubuose, baseinuose ar maisto pramonėje. Šiais atvejais asmeninius daiktus neštis nepatogu, nes lengva pamesti ar prarasti, kol negali jų akylai stebėti. Dėl šios priežasties minėtose vietose turi būti rakinamos metalinės spintelės.

Gamybos sektoriuje dirbantiems žmonėms asmeninius daiktus, papuošalus (pavyzdžiui, žiedus) neštis draudžiama dėl higienos normų laikymosi. Būna, kad net pietų pertraukos metu tokiems darbuotojams reikia persirenginėti, todėl svarbu, kad spintelės būtų greitai atrakinamos, tačiau su saugiu užraktu. Saugumą garantuoja tai, kad kiekviena spintelė turi individualų užraktą, tad grėsmė saugomiems daiktams nekils.

Įvairių formų ir matmenų spintelės turi dvigubas ventiliacines angas. Vadinasi, jei paliksite joje kokį drabužį ar batus, nieko nenutiks. Pramonės sektoriuje dirbančios įmonės, kur švara ypatingai griežtai palaikoma kiekvieną dieną, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad spintelių viršus yra nuožulnus. Tokį viršų patogu nuvalyti nuo besikaupiančių dulkių ar kitų nešvarumų. Taip pat spintelės padengtos apsauginiu sluoksniu (dažytos atsparia milteline emale), kad nerūdytų, todėl pirmines savo išvaizdos savybes išlaikys labai ilgą laiką.

Kalbant apie dizainą, spinteles turi pilkos spalvos pagrindą, o spintelės dureles galima rinktis raudonos arba mėlynos spalvos. Spintelės gali būti statomos ant jų dugno arba ant kojelių. Vertikali spintelė gali turėti vienas ištisines dureles arba būti perskirta į dvi ar daugiau mažesnių, atskirų spintelių. Jų viduje esančių lentynėlių išdėstymą gali užsakyti pagal poreikius. Jei iškyla kitų su dizainu susijusių klausimų, jie taip pat suderinami užsakymo metu.