organine kosmetika

Natūralios priemonės plaukams – ką pasirinkti?

Daugelis žmonių pastaruoju metu ima sveikai gyventi. Pirmiausia, mes pakeičiame savo mitybą, tada pradedame po truputį keisti ir visą gyvenseną. Mažėja poreikis naudoti chemines priemones, todėl norime, kad viskas namuose, pavyzdžiui, švaros priemonės ir higienos priemonės būtų natūralesnės. Mums ima rūpėti organinė kosmetika. Ima nesinorėti jokių cheminiu preparatų, tad ieškome natūralumo ne tik, kalbant apie veido kosmetiką, bet ir apie plaukų priežiūros priemones.

Cheminiai elementai gadina ne tik plaukus, juos sausina, bet ir gali sukelti riziką susirgti vėžiu. Todėl mūsų plaukų priežiūros priemonės turėtų būti ekologiškos. Sveiki produktai geriau išlaiko plaukų drėgmę, be to nebelieka reikalo dažnai lankytis grožio salonuose, todėl sveika gyvensena netgi padeda sutaupyti Jums pinigų. Susipažinkite su natūraliais plaukų priežiūros produktų ingredientais, kurie suteiks Jūsų plaukams išskirtinį grožį (atminkite, kad tai tik ingredientai, todėl geriau yra pirkti produktus su jais, o ne bandyti prižiūrėti plaukus naminiais būdais):

  1. Plaukų drėkiklis, kurio sudėtyje yra taukmedžio sviesto. Taip pat sudėtyje gali būti ir Afrikos juodojo muilo, avokado sviesto ir nimbamedžio aliejaus.
  2. Simondsijų aliejus, ramunėlės, alavijai ir žalioji arbata.
  3. Saulėgrąžų aliejus, papaja, alyvmedis ir pipirmėtės.
  4. Kiviai, makadamijos riešutų aliejus, migdolų aliejus.
  5. Kokosų aliejus, rozmarinai, specialus molis.
  6. Moliūgai, citrina, šokoladas.
  7. Levandos, soja, čiobreliai, greipfrutai.
  8. Arganas, įvairios sėklos.

 

Pastaruoju metu yra pastebėta, kad naudojamasi tuo, kad ne visi žmonės skaito produktų etiketes. Todėl kai kurie gamintojai į sudėtį deda daugiau cheminių produktų, nei natūralių. Nepaisant to, užrašas visada skelbia, kad produktas yra 100 % natūralus. Todėl, kai rinksitės produktų tiekėją, visada pasidomėkite, ar jis yra sertifikuotas. Taip pat ir patys atidžiai paskaitykite etiketes.Neprošal būtų ir apsilankyti pas savo dermatologą, tam, kad jis galėtų įvertinti, ar nesate alergiškas tam tikriems natūraliems produktams. Kai kurie žmonės, yra alergiški, pavyzdžiui, alavijams ir nuo šio produkto juos gali išberti. Tik gydytojas gali nustatyti, ar vieni ir kiti produktai yra Jums tinkami.