Nauda, kurią suteikia įtempiamos lubos

įtempiamos lubos klaipėdojeĮtempiamos lubos Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje tampa vis didesne sensacija. Daugeliui žmonių jau atsibodo tas pats ir visuose namuose vienodas lubų vaizdas. Kai namuose yra daromas remontas, dėmesys turi būti kreipiamas į kiekvieną detalę, net tik į sienas ir grindis, bet ir į lubas. Įtempiamos lubos Klaipėdoje neveltui ima populiarėti. Tiesiog dabar toks metas, kai žmonės ieško įvairių inovatyvių sprendimų. Tačiau kaip ir visos naujovės, taip ir įtempiamos lubos kai kuriemsmonėms atrodai pernelyg mažai patikrintas produktas, jog būtų galima įsitikinti jo ilgaikiu tarnavimu. Tačiau, jei nors kiek orientuojatės statybų pasaulyje, Jums bus nesunku suprasti kokybės garantus, vien tik pažvelgus į medžiagas ir darbo eigos subtilumus. Jei jokio statybinio supratimo Jūs neturite – ne bėda. Kviečiame šio straipsnio dėka plačiau pasidomėti apie įtempiamas lubas ir jų suteikiamus privalumus.

Apie įtempiamų lubų privalumus mes galime neužsičiaupdami kalbėti valandų valandas. Tačiau kaip ir kiekvienam klientui, taip ir Jums turi būti svarbu tik konkretumas ir aiškumas. Būtent todėl ir buvo atliekama tiek daug įvairių tyrimų, susijusių su įtempiamų lubų konstrukcija ir gamybos, montavimo metodais.

Visų pirma įtempiamos lubos yra geriausias pasirinkimas, kai jau yra atsoibodęs tas pats standartinis, visuose namuose pasikartojantis, lubų dizainas. Dėka įtempiamų lubų galima susikurti unikalias lubas, iš skirtingų geometrinių formų, o be to, dar galima ir pridėti ir įvairių kitų elementų. Paprastos, standartinės lubos visuose namose atrodai viendoai – lygios ir baltos. Kartais dažytos, kartais struktūruotos, kartais ir tapetuotos, bet bendras vaizdas visur iš esmės yra tas pats. Skirtingai nuo to, įtempiamos lubos kiekvienuose namuose atrodo skirtingai. Jos visada sukuria uniaklų dizainą, tokio, kokio tik Jūs pats norite. Įtempiamos lubos gali būti pasirenkamos įvairiausios spalvų gamos, stiliaus, formos ir dizaino elementų. Leiskite laisvai lietis savo fantazijai. O jeigu su fantazija prastai – pasisamdykite dizainerį, kurios jam tikrai nepritrūks.

Verta paminėti ir tai, jog įtempiamos lubos, skirtingai ne idaugelis galvoja, yra itin tvirtos. Joms visiškai nieko nenutiks, ne jei į jas netyčia bus paleistas šampano kamštis. Kitas puikus privalumas, kurį Jums gali pasiūlyti įtempiamos lubos – tas, kad jų diegimas trunka vos kelias valandas. Tai reiškia, kad Jums neteks matyti ir vaikščioti tarp dulkių ir šiukšlių ir labai greitai galėsite jau džiaugtis savo naujomis lubomis. Ilgainiui Jums gali kilti toks paprastas klausimas, kaip : kokiu būdu dabar man reikės tokias lubas valyti?

Įtempiamų lubų valyti nėra reikalo, tačiau, jei jau nutiko taip, kad ant jų užtiško kokia nors dėmė – visada galiam jas pavalyti tiesiog su drėgna šluoste. Yra įrodyta, kad įtempiamos lubos yra itin ekologiškas sprendimus, kuris dar ir užtikrina puikią kambario kaustiką, nepraleidžia nei vidinių garsų, nei išorinių garsų Jums, arba bent jau sumažina juos iki minimumo. Apibendrinimui norėtume Jums išvardyti dar kai kuriuos šių lubų privalumus:

  • Geras pritaikymas. Yra galimybė susidėti apšvietimo taškus (pavyzdžiui, halogenus), nuorintojus, detektorius ir kita. Taip yra lengva suslėpti visus vamzdžius ir kabelius.
  • Puiki šiluminė izoliacija, bei geresnė temperatūra namuose. Priklausomai nuo lauko, temperatūra namuose yra šiltesnė, arba, kaip tik – vėsesnė. Komfortas yra ir vizualinis, jaučiamas didesnės ir modernesnės erdvės pojūtis. Ant tokių lubų nesikaupia dulkės.
  • Ekologiškumas. Lubos yra 100 procentų perdirbamos. Medžiagos yra netoksiškos ir atitinka visus reikiamus standartus.