Naujos statybos butai Kaune

naujos statybos butai kauneNaujos statybos butai Kaune bei kituose didžiuosiuose Lietuvos mietuose tampa vis paklausesne nekilnojamo turto preke. Ekspertai tvirtina, kad domėjimasis jais vis spartėja, o ir realūs pirkimai vykdomi vis dažniau. Laikinojoje sostinėje kuriami nauji daugiabučių kvartalai sulaukia vis daugiau gyventojų, nors iki tol buvo juntamas sąstingis. Štai, pavyzdžiui, didžiuliame Kauno mikrorajone Šilainiuose, besiplečiančiame kvartale „Smėliai“, šių metų pradžioje buvo sulaukta netikėto pirkėjų bei susidomėjusiųjų rekordo. Kuogi vilioja naujos statybos butai Kaune?

Šilainiai – patogi vieta gyventi

Šis kriterijus yra vienas iš svarbiausių renkantis gyvenamąjį būstą. Vertinamas atstumas nuo jo iki svarbiausių ir kasdien aktualių šeimos nariams vietų: darboviečių, mokymo bei užklasinio ugdymo įstaigų. Svarstoma, kiek laiko ir kitokių sąnaudų prireiks, kad kuo greičiau ir pigiau būtų pasiekiama reikalinga vietovė. Šilainiai yra įsikūrę patogioje miesto vietoje, iš kurios vos per 10 – 15 min pasiekiamas miesto centras ir senamiestis, iš čia į įvairias miesto puses kursuoja viešasis transportas. Be to, visai šalia automagistralė, kuri veda į tolimesnius miestus.

Kadangi  naujos statybos butai Kaune daugiausia domina jaunas šeimas su mažamečiais vaikais, jiems aktualiausia apsigyventi tokioje vietoje, kuri būtų palanki bet kokio amžiaus atžalai. Šilainiuose gausu vaikų lopšelių – darželių, mokyklų, gimnazijų, papildomo ugdymo įstaigų, todėl paaugę vaikai galės savarankiškai grįžti į namus ar nueiti į būrelį.

Ypatingas dėmesys aplinkai

Naujos statybos butai Kaune pirmiausia pasižymi tvarkinga, išpuoselėta, gražia ir saugia aplinka. Patraukli aplinka, laisvalaikio praleidimo zonos, viliote viliojančios judriai veiklai – tokiais išskirtinumais pasižymi neseniai statytų daugiabučių namų kiemai. Dažniausiai pasirūpinama mažųjų gyventojų užimtumu, įrengiant jiems įvairiausias žaidimų aikšteles, smėlio dėžes, tačiau vis dažniau pagalvojama ir apie įvairaus amžiaus gyventojų veiklą kieme. Krepšinio ar tinklinio aikštelės, laisva vieta ant žolytės futbolui ar jaukiam pasisėdėjimui – tai naujų kiemų kasdienybė, į kurią su pavydu žvelgia ir kurios pasigenda gyvenantys senuose daugiabučiuose. Naujos statybos butai Kaune, „Smėlių“ kvartale, turi netgi treniruoklių aikštelę su specialia danga, kurioje gyventojai, padedami trenerio, galės sportuoti pagal individualią programą.

Nepaprastai gera grįžti į namus, kai kieme pasitinka žaliuojantys, žydintys augalai, patogūs suoliukai, graži, tvarkinga ir jauki aplinka. Po visą dieną ofise praleisto laiko norisi kuo daugiau pabūti gryname ore, stebėti gamtą, žavėtis jos nepakartojamais kūriniais. Naujos statybos butai Kaune pasižymi išpuoselėta infrastruktūra, skoningai dekoruotu ir tvarkingu gerbūviu, o tai suvilioja daugelį pirkėjų.

Gyvenant naujuose daugiabučiuose nereikės nerimauti dėl vaikų saugumo – čia pasirūpinama teritorijos aptvėrimu, pakankamu apšvietimu, rakinamu įvažiavimu į kiemą, automobilių statymo aikštelę (saugumu pasirūpinta ir name: prie  įėjimo į laiptines įrengtos video telefonspynės, durys nuolat rakinamos).

Nedidelės pragyvenimo išlaidos

Kai kurie tokių projektų vystytojai dar braižant namų planus sprendžia, kaip ateityje jų pastatytame ir įrengtame name žmonės galėtų gyventi kuo taupiau ir dėl to džiaugdamiesi. Svarbiausia tokių statybų metu – naudoti kuo kokybiškesnes medžiagas, padedančias taupyti energetinius resursus, įdiegti kuo daugiau modernių naujovių, prisidedančių prie kuo ekonomiškesnio gyvenimo būdo. Naujos statybos butai Kaune, kuriuose yra įdiegta „Protingo namo“ sistema, garantuoja daug mažesnes mėnesines išlaidas bei patogumą jomis naudojantis.

Dar vienas labai svarbus rodiklis – kuo mažesni mokesčiai už šildymą. Prie to taip pat prisideda statybų metu naudotos izoliacinės medžiagos, kokybiški langai bei naujausios technologijos, padedančios turėti kuo sandaresnius namus, bei pačių šeimininkų reguliuojama šildymo sistema.