Ofiso baldai kuria nuotaiką biure

ofiso baldaiŽmogaus gyvenimas yra neatsiejamas nuo to, kad reikia dirbti. Galbūt kiekvieno iš mūsų gyvenime pasitaiko tokiųakimirkų, kai galvojame, o kodėl aš negimiau turtingu paveldėtoju. Pasvajojam minutėlę kitą apie tai, ką veiktume su turimais milijonais, o po to grįžtame į realybę ir keliaujame į darbą. Praveriame biuro duris ir mus kas rytą pasitinka tie patys ofiso baldai. Laimei, direktorius pasirūpino, kad jie būtų dailūs ir patogūs, kitaip neištverčiau monotonijos darbe.

Ofiso baldai – tai biuro interjeras, visi tai žinome. Jau seniai pasimokyta iš to, kad darbo aplinka turi būti maloni ir jauki, nes tada darbuotojų nuotaikos geresnės, o darbas našesnis. Vadinasi, direktoriui geri ofiso baldai yra tikslinga investicija. Galų gale, juk ir jis pats tais pačiais baldais naudojasi. Ofiso baldai stovi jo kabinete, darbuotojams skirtuose kabinetuose ir laukiamajame ir posėdžių kambaryje. Galiu tik pasidžiaugti, kad direktorius, nors ir patalpoms parinko skirtingo stiliaus baldus, tie ofiso baldai dera bendrame įvaizdyje. Daugiau dėmesio skirta buvo laukiamajam, kur dirba administratorė, nes jai tenka sutikti klientus, žurnalistus, verslo partnerius ir palydėti juos į direktoriaus kabinetą arba posėdžių salę. Beje, posėdžių salėje ofiso baldai buvo taip pat gerai apgalvoti. Ten stengtasi gerai išnaudoti erdvę, stalas parinktas tokios formos, kad sėdint prie jo viesiems konferencijos ar pasitarimo dalyviams būtu patogu matyti pašnekovų veidus, akis, taipogi ir nuleidžiamą ekraną. Jo, beje, dažnai prireikia darant pristatymus ar ataskaitas su grafikais. Multimedijos įranga labai praverčia darbe. Tikrai ne mažiau nei ofiso baldai. Net ir mūsų užsienio svečiai vizito metu sakė, kad pas mus labai gražu. Galbūt tik prisigerinti mėgino, nežinia, gal tik iš mandagumo pasakė, bet faktas tas, kad tą pagyrimą girdėjau asmeniškai savo ausimis. Vadinasi, tikra tiesa, kad ofiso baldai yra jo puošmena bei įvaizdžio dalis. Įvaizdis kuriamas ne vien tik aptarnavimu, kalbėjimo kultūra, bet ir supančia aplinka, t. y., biurą apstatant stilingai.

Man patinka mūsų ofiso baldai ir atvirai sakau, kad be galo norėčiau išbandyti direktoriaus kėdę. Ne, ne, jo pareigų aš perimti tikrai nenoriu, tiek atsakomybės man būtų per daug. Aš kalbėjau tiesiogine prasme. Labai norėčiau kada pasėdėti jo kėdėje, kadangi atrodo be galo patogi ir vien į ją atsisėdęs turbūt gali pasijausti pasaulio valdovu. Matote, mano nuomone, kiekvienas baldas, taipogi ir ofiso baldai, turi savo charakterį ir nuotaiką, kurią perduoda tam, kas tais baldais naudojasi. Matyt todėl mane ir traukia ta vadovo kėdė, kad joje gali jausti svarbus, reikšmingas. Manau, kad tą jausmą, jei ne kasdien, tai bent kartais, nori patirti kiekvienas iš mūsų. Tai visai nereiškia, kad norime būti valdingi, turėti žmonių, kurie darys viską, ką liepsime. Ne, tai kiek kitoks nors, kur kas subtilesnis ir jį paaiškinti gana sunku, tad daugiau ir nemėginsiu to daryti. Žinokite, aš dabar šypsausi, nes ir ta kėdė, ant kurios sėdžiu aš, man teikia komfortą. Ji pakankamai minkšta, o atrama puikiai prisitaiko prie mano nugaros poreikių. Taip, aš gal ir niurzga kartais, bet išduosiu jums paslaptį, savo darbą aš mėgstu, o ofiso baldai iš dalies yra to kaltininkai.

Kolegų klausinėjausi, iš kur pirkti mūsų ofiso baldai, tai savo smalsumo dėka sužinojau. Jie buvo užsakyti internetu iš paliuciobaldai.lt. Reiks kada po darbo nuvažiuoti ir apsižiūrėti ten gyvai, nes man visai norėtųsi naujo kėdės prie rašomojo stalo savo namuose.