Oro tarpų šiltinimas naudojant šiuolaikiškas technologijas

sienu siltinimasApie 50 procentų šilumos yra prarandama per oro tarpus, kurie yra paliekami sienose. Jei jūs atliksite papildomą oro trapų šiltinimą jūs prarandamos šilumos kiekis galėsite sumažinti iki 30 procentų. Išorinis šiltinimas šiuo atveju yra naudingas tik tada, jei nėra oro tarpų per kuriuos namas praranda šilumą. Šiltas oras kyla per oro tarpą į viršų ir per įvairius menkus tarpus esančius ant stogo išneša šilumą. Todėl oro tarpų šiltinimas tikrai naudingas darbas.

Per išorinę sienos dalį namas netenka tik dalį savo šilumos, todėl jei jūs netenkate šilumos per oro tarpus išorinės sienos šiltinimas nesuteiks pageidaujamo efekto. Tuo labiau, kad išorinių sienų šildymas jums dar ir kainuos keturis kartus daugiau. Efektyviausias būdas kaip galima sumažinti prarandamos šilumos kiekį tai yra oro tarpų šiltinimas naudojant termoputas, kurios puikiai užpildo net sunkiai pasiekiamus tarpus. Yra pasiekiamas dvigubas efektas, tai yra pašalinama ventiliacija tarp sienų ir yra efektyviau išlaikoma šiluma.

Termoputos, kurias naudojant yra atliekamas oro tarpų šiltinimą, tai yra puiki šiltinimui naudojama medžiaga, kuri yra tinkama net senų namų šiltinimui. Jūs galėsite apšildyti medinius ir mūrinius namus. Oro tarpų šiltinimas puikiai užkirs kelią šilumos praradimui ir suteiks galimybę sienoms ,,kvėpuoti“. Kai yra atliekamas oro tarpų šiltinimas nėra pažeidžiama konstrukcija ir nepažeidžiama sienų apdaila, kadangi termoputos įsigeria per mažus tarpus ir per kelias akimirkas sustingsta. Tai yra dar nauja technologija, kurios paskirtis yra oro tarpų šiltinimas. Ši technologija atitinka visus keliamus kokybės reikalavimus.

Oro tarpų šiltinimas bus atliekamas efektyviai, kadangi termoputos užkimš pačius įvairiausius tarpus, kad ir kokie jie maži būtu, viskas yra įmanoma ir nepaliek galimybės susidaryti šalčio tiltams. Dar vienas šios technologijos privalumas, kad termoputų apimtį jas montuojant nepadidėja, todėl jos nedeformuos jūsų sienos. Jei jūsų namuose yra prarandama šiluma svarbiausia yra pasirinkti patį geriausią ir efektyviausią variantą, nebijokite naujovių ir jums nereikės šalti žiemą. Kai bus atliktas oro tarpų šiltinimas jūs galėsite mėgautis jaukumu ir šiluma. Šis būdas jums puikiai pasiteisins.