Ortopedinės pagalvės tai jūsų sveikas miegas

Ortopedinės pagalvės

Ortopedinės pagalvės tai yra jūsų sveiko miego ir stuburo garantija. Ar jūs kada nors atkreipėte dėmesį kaip gi mes miegame? Miegas ant įprastos pagalvės gali sukelti jūsų stuburui įtampą ir jis gali tapti kreivas. Normalioje padėtyje jūsų kaklo sritis yra lygioje padėtyje. Tačiau pakankamai dažnai mes miegame ant minkštos pagalvės ir mūsų kaklo slanksteliai netenka atramos ir atitinkamai jie palinksta į apačią. O jei jūsų pagalvė kieta tokiu atveju jums tampa nemalonu ir jūsų kaklo slanksteliai tampa pakelti, o tai taip pgrikiu pagalveat nėra labai gerai. Tokio miego rezultatas sukelia tai, kad visi stuburo diskai yra įtempti ir jaučia pakankamai didelį krūvį. Tai ir yra ta priežastis, kuri gali sukelti osteochondrozę, gali būti pastebimi kaklo raumenų spazmai ir svarbiausia, kad blogėja galvos kraujotaka. Taip pat gali sutrikti oro patekimas į plaučius ir jūsų audiniai negaus pakankamo kiekio deguonies. Ortopedinės pagalvės puikiai palaikio kaklą ir stuburą, teisinga padėtis padeda išvengti nemalonių pasekmių su kuriomis tenka ilgai kovoti. Šiais laikais gamintojai gamina labai daug įvairių pagalvių ir siūlo įvairias formas, įvairiam skoniui. Pagalvės gali būti stačiakampės, banguotos, tokios pagalvės gali būti labai panašios į riestainius su įvairiais išsikišimais ir tarpais. Tačiau šios savybės atitinkamai vertina pagalves tik iš gražiosios pusės. Labai svarbios ortopedinės pagalvės savybės priklauso ne nuo konfigūracijos, o nuo naudojamos medžiagos kokybės iš kurios yra gaminama pagalvė. Labai dažnai gamintojai gamina pakankamai kietus užpildus. Tokias pagalves įsigyti nėra gerai, kadangi tokia pagalvė gali neatitikti jūsų kaklo ilgio ir tokia pagalvė gali padaryti žalą jūsų sveikatai.

Ortopedinės pagalvės, kurios palaiko kaklą ir stuburą tinkamoje padėtyje, kaip taisyklė yra gaminamos iš tokių medžiagų kaip lateksas. Tai yra tokios pagalvės, kurios pakankamai lengvai prisitaiko prie jūsų kūno formos ir labai greitai atgauna savo formą po miego. Viena iš svarbiausių tokios pagalvės savybių yra ta, kad tokioje pagalvėje nesiveisia dulkių erkutės, kurios dažniausiai veisiasi pūkinėse pagalvėse. Tokia pagalvė gali būti pakankamai paprastai skalbiama net ir skalbimo mašinoje, bei gerai džiūsta. Taip pat ortopedinės pagalvės gali būti gaminamos iš poliesterio. Tokios pagalvės yra užpildomos smulkiais rutuliukais. Tuo metu, kai žmogus miega, šie rutuliukai išsibarsto į šonus, kad prisitaikytu pagal jūsų kūno formą. Po miego yra rekomenduojama pagalvę papurtyti, tokiu būdu ji atgaus savo pirminę formą. Yra ortopedinės pagalvės su grikių lukštais. Tai yra nauja užpildo rūšis, šias pagalves labai vertina žmonės, kuriems patinka ekologija. Šios pagalvės yra prižiūrimos pakankamai paprastai tiesiog jas išvėdinant gryname ore, saulėje. Tokios pagalvės skleidžia malonų kvapą, tai grikių aromatas, tačiau tai ir yra geriausias kokybės ženklas. Tokiu atveju jei kvapas nėra malonus geriau tokios pagalvės nepirkti. Grikių lukštai turi būti gerai išdžiovinami, išvalomi nuo nešvarumų.

Ortopedinės pagalvės, tai yra tokios pagalvės, kurios yra gaminamos tam, kad būtų koreguojama žmogaus kūno padėtis miego metu ant lovos arba bet kurio kito paviršiaus. Jo konstrukcija atitinka pagrindinius ortopedinius principus, tokiu būdu yra užtikrinamas tinkamas kūno palaikymas tam, kad jūsų miegas būtų patogus ir saugus. Egzistuoja labai daug įvairių ortopedinių pagalvių rūšių, kurios yra skirtos praktiškai kiekvienai kūno daliai. Tinkama atrama, kurią jums suteiks pagalvė galės išspręsti ne vieną ortopedinę problemą. Kai kurios pagalvės yra universalios ir gali būti naudojamos kenčiant nuo įvairiausių fizinių negalavimų ir miego sutrikimų.