parduodami butai Kaune

Parduodami butai Kaune tai ekonomiškas pasirinkimas

parduodami butai Kaunewww.smeliai.lt tai yra naujas nekilnojamojo turto projektas. Parduodami butai Kaune tai yra patogi infrastruktūra, patogus susisiekimas, jaukios gatvelės. Zonos skirtos poilsiui, sportui, įrengtos vaikų žaidimų aikštelės. Vasara jūs džiugins šalia jūs namų esanti žalia teritorija, o žiemą jūs galėsite grožėtis sniegu. Taip pat yra įrengtos patogios ir erdvios stovėjimo aikštelės jūsų automobiliams. Parduodami butai Kaune galės įgyvendinti praktiškais visas jūsų svajones.

Parduodami butai Kaune pasižymi šiais privalumais:

  • Tai patogi vieta, parduodami butai Kaune yra šalia mokyklų, darželių, šalia yra turgus ir prekybos centras, ligoninė, poliklinika;
  • Patogus ir erdvus naujų butų išplanavimas;
  • Tinkama namo techninė būklė;
  • Saugumas, butuose yra įrengtos telefospynės, kiemas yra rakinamas, taip pat rakinamos požeminės aikštelės durys;
  • Tinkamai įrengta butų apdaila.

Parduodami butai Kaune yra šiuolaikiški, jų išplanavimas yra patogus , rengtos visos reikalingos komunikacijos. Tai yra pliusai, kuriuos tikrai gausite pirkdami naują būstą. Įsigyti butą,kuris atitiktu jūsų reikalavimus antrinėje rinkoje yra pakankamai sudėtinga. Be to, jūs tapsite pirmuoju parduodamo buto savininku, todėl visų formalumų tvarkymas vyks kitai nei jis vyktų jei būtų perkamas butas iš antrinės rinkos. Kai įsigysite naują butą jūs išvengsite tokios problemos kaip senos komunikacijos, kadangi statant naujus butus buvo naudojamos šiuolaikiškos technologijos ir naujos statybinės medžiagos.

Parduodami butai Kaune taip pat pasižymi aukšta garso ir šilumos izoliacijos kokybe. Labai dažnai , kai mes perkame naujus butus jie būna pastatyti ekologiškose teritorijose, kurios pasižymi išsivysčiusiomis infrastruktūromis. Juk visada yra patogu, kai šalia jūsų namų yra tokios vietos kaip prekybos centras arba vaistinė. Nauji butai taip pat turi tokius privalumus kaip didelis virtuvės, vonios kambario ir balkono plotas. Parduodami butai Kaune tai yra ekonomiškesnis pasirinkimas, kuris jums suteiks galimybę sutaupyti 60 procentų jūsų šildymo sąnaudų, taigi jūs sutaupysite savo pinigus. Jei jūs norite gyventi patogiai ir jaukiai jums tikrai daugiau nieko nereikės, kadai mes jau viskuo pasirūpinome, kad jūs su savo šeima jaustumėtės kaip namuose.