Perka miškus naudingomis sąlygomis

perka miskaTaigi jūs susidūrėte su problema norite parduoti savo mišką, tačiau negalite rasti pirkėjo, jums yra siūlomos mažos kainos, kurios neatspindi jūsų miško tikrosios vertės, todėl stengiatės ir ieškote toliau tinkamų pirkėjų, kurie jūsų neapgautu. Taip, tai yra teisingas sprendimas, juk nevert savo turto parduoti dykai. Būtent šiam tikslui ir yra įsteigta įmonė UAB ,,Vizon“, kuri perka mišką ir tikrai galės jums padėti.

Jūs mus galėsite parduoti tiek mišką su žeme , tiek ir parduodamą mišką iškirtimui, bet kokiu atveju mes neatsisakysime ir nupirksime jūsų mišką naudingiausiomis sąlygomis. Norint, kad miško pirkimo-pardavimo sutartis būtų teisinga yra būtina jūsų mišką įvertinti. Taigi visų pirma į jūsų miško sklypą atvyks vertintojas, kuris mišką įvertins atsižvelgdamas į šiuos kriterijus:

  • Tai kokios skersmens medžiai auga jūsų sklype;
  • Koks jų amžius;
  • Koks jų skalsumas;
  • Koks medžių bonitetas;
  • Koks augančių medžių vidutinis aukštis;
  • Kokiame reljefe jie auga;
  • Ir koks miško dydis.

Nuo visų šių faktorių priklausys kiek gi bus vertas jūsų miškas. Kai jau bus žinoma jūsų miško vertė bus galima pasirašyti pirkimo-pardavimo sutartį. Kai bus pasirašyta ši sutartis jūs galėsite gauti jums teisėtai priklausančius pinigus. Jei įmonė UAB ,,Vizon“ perka mišką, tokiu atveju jūs galėsite būti garantuoti, kad savo pinigus jūs gausite laiku. Kitas privalumas, kurį jūs gausite jei parduosite savo mišką tai, kad jums daugiau nereikės rūpintis savo mišku. Jei neturite laiko, kurį galėtumėte skirti savo miško priežiūrai tokiu atveju miško pardavimas jums taps tikru išsigelbėjimu. Be to, kai įmonė ,,Vizon „ perka mišką jums daugiau nereikės prisiimti atsakomybės už jūsų miške vykdomus kitų asmenų kirtimus ir nereikės bijoti , kad jūs galite pažeisti aplinkosauginius reikalavimus. Daug rūpesčių nukris nuo jūsų pečių. Jei jūs esate užtikrinti, kad miškas jums nėra reikalingas tokiu atveju gaukite maksimalią naudą ir jį parduokite palankiomis sąlygomis, kadangi kitu atveju tai nebesnaudingas sprendimas. Įmonė ,,Vizon“ jums padės iš miško pardavimo gauti maksimalią naudą.