Plazminiai televizoriai

Televizoriai

Kai į mūsų gyvenimą  atėjo  kompiuteris, planšetė ir išmanieji  telefonai  televizorius staiga pateko į  antrą planą, o galbūt net į trečią planą. Ir kaip rodos statistika televizoriai  vis dar išlieka  tokie pat populiarūs.  Kaip ir anksčiau  yra reikalingas didelis  ekranas prieš kurį galės  susirinkti visa šeima arba  tik keli  asmenys pasižiūrėti filmą arba pažaisti, kadangi prie televizoriaus gali  būti prijungiamos žaidimų  konsolės.  Tačiau tinkamo  televizoriaus  pasirinkimas  vis dar yra sudėtingas  darbas, kuris reikalauja  atsakomybės.  Prieš pradedant analizuoti  televizoriaus savybes ir technologijas reikėtų  atkreipti dėmesį, kaip protingiau pasirinkti  tinkamą  televizoriaus modelį.  Tarkim  jūs ieškote televizoriaus, kuris reikalingas  tik filmų peržiūrai ir jums yra reikalinga jo maksimali įstrižainė ir pakankamai palanki kaina.  Šiuo atveju reikėtų atkreipti dėmesį į plazminius  televizorius. Jei jums priešingai yra reikalingas televizorius, kuris  nebus labai didelis, pavyzdžiui jūsų virtuvei arba žaidimams tokiu atveju save pateisins LCD televizoriai. Tačiau kai nuspręsti kokia  įstrižainė  jums reikalinga.  Čia, kad ir kaip jūs nenorėtumėte jums reikės  apsilankyti parduotuvėje. Tai tikriausiai  yra geriausias  būdas sužinoti koks televizorius  bus tinkamas  jūsų namams, kadangi tokiu  būdu jūs galėsite  suprasti koks televizorius  tik  jūsų namams. Ypatingai  tuo atveju jei jūsų butas yra nedidelis. Vėliau jūs galite  įvertinti savo finansines galimybes, nustatyti  sumą, kurią jūs galite investuoti  į šią prekę ir jūs  pasirinksite tokį televizorių,  kuris maksimaliai  atitiks  jūsų  poreikius.

Kas gi tai yra  LCD, TFT, IPS ir LED?  Visa  tai kas buvo paminėta  yra priskiriama  šiuolaikiškiems  plokštiems  televizoriams. Kad jūs geriau orientuotumėtės, kai yra kalbama  apie skirtumus jums reikia   skirti šiek tiek dėmesio  kiekvienai televizoriaus  technologijai. LCD televizoriai gali būti pritaikyti  našumui internete ir kitas naudingas  funkcijas, kurios tikrai  atitiks jo kainą. LCD tai yra bendras  televizorių ekrano pavadinimas, kuris  yra  gaminamas  naudojant skystųjų kristalų technologijas.  Tačiau šiuo metu ši technologija  yra  visuose ekranuose, pradedant nuo  laikrodžių ir baigiant pačiais  didžiausiais  televizoriais.  Kaip  visa  tai  funkcionuoja?  Šie  LCD  ekranai  veikia  kur kas paprasčiau, kadangi  ekrano priekyje  yra  montuojamas  šviesos šaltinis.  Skleidžiama šviesa pereina kiaurai per skystuosius kristalus ir juos  paalina į pikselius. Priklausomai nuo  įtampos, kuri yra tam tikrame  taške kristalai, kurie yra  pikselio viduje pasisuka.tokiu būdu parleidžia arba užkerta kelią šviesai.  Šviesa tokiuose ekranuose yra išgaunama, kadangi pikseliai yra surenkami į grupes po tris, kiekvienas turi  savo šviesos filtrą, raudoną, mėlyną ir žalią.

TFT tai yra tokia  technologija, kurios dėka yra valdomas  LCD ekranas. Šiuo metu ši technologija yra paprasta ir pigi.  Tačiau ji taip pat turi  ir trūkumų. Tarp jų  yra, mažas  žiūrėjimo kampas, todėl gali  išsikreipti  vaizdas, kurį jūs pamatysite, gali net visiškai persiversti spalvos. Plazminiai  televizoriai yra kitokie, kadangi vaizdas yra  kuriamas naudojant kitus  principus,nei  tie, kurie naudojami  LED  televizoriuose.  Čia  šviečia  patys pikseliai, o tiksliau mažos kameros, kurios yra  užpildytos dujomis. Jos gali išskirti  ultravioletinius  spindulius vos tik  yra įjungiama elektra.  Ultravioletiniai  spinduliai skatina plisti  šviesą trimis  pagrindinėmis spalvomis, kurios ir formuoja  vaizdą.  Įsigyti plazminį televizorių šiais  laikais ne visada paprasta, kadangi daugelis gamintojų  jau naudoja naujas technologijas, tačiau  bet kokiu galima  įsigyti kokybišką ir patikimą televizorių, kuris  ilgus  žiemos  vakarus pavers jaukesniais ir  linksmesniais.   Pasirinkimas yra gausus taigi jūs  sugebėsite atrasti televizorių, kuris pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu.