plisuotos zaliuzes

Plisuotos žaliuzės tiks ten, kur netinka niekas

Plisuotos žaliuzės paverčia gyvenamąjį būstą jaukiu, šiltu ir stilingu kampeliu. Jei nutarėte savo namų akis – langus – uždengti, reikėtų apsispręsti, kokią funkciją atliks plisuotos žaliuzės: ar tik puoš langus bei erdvę ir taps išskirtiniu jos akcentu, ar pridengs kambario vaizdą nuo smalsių aplinkinių bei saulės žvilgsnių. Dėl lengvo derinimo prie langų, patogaus ir funkcionalaus naudojimo plisuotos žaliuzės pastaruoju metu itin mėgiamos interjere. Jos užima mažiau vietos kambaryje nei užuolaidos ar kiti langų dekoravimo elementai, tačiau atlieka tą pačią funkciją, suteikdamos daugiau erdvumo. Tai puikiausias sprendimas tiems, kas turi mažas patalpas ir neranda variantų, kuo dengti langus. Specialaus mechanizmo pagalba dieną klostes pakelsite ir jas užfiksuosite pageidaujamame aukštyje, o vakarop nuleisite.

Renkantis audinį plisuotoms žaliuzėms vertėtų atsižvelgti ir į kambario paskirtį, ir į langų vietą. Plisuotų žaliuzių Kaune gamintojai rekomenduoja joms rinktis šviesesnį arba tamsesnį už sienas audinį, kuris turėtų derėti su baldų apmušalais. Tamsios plisuotų žaliuzių spalvos gali dar labiau sumažinti ir taip kuklią plotu erdvę, jei kambarys yra nedidelis. Mažos plisuotų žaliuzių audinio sąnaudos suteiks didesnes galimybes daugiau dėmesio skirti audinio kokybei, raštui ar spalvai.

Dažnai baiminamasi, kad, papuošus langus plisuotomis žaliuzėmis, šeimininkai turės nemažai vargo. Anaiptol – kai kuriais atvejais jos lengviau skalbiamos nei užuolaidos. Mat pastarosioms sunaudojama daug audinio vienoje krūvoje, todėl, kabinant ar skalbiant namuose, tenka įdėti nemažai pastangų, o plisuotas žaliuzes sudaro mažas gabalėlis, kurį lengva prižiūrėti. Plisuotas žaliuzes galima nuvalyti drėgnu skudurėliu, nusiurbti dulkių siurbliu ar mirkyti vandenyje su neagresyviomis skalbimo priemonėmis. Vėliau, jas nuskalavus dušu, džiovinti suspaustoje padėtyje, kad nebūtų sugadintas žaliuzių plisuotumas.

Plisuotų žaliuzių Kaune įmonės kviečia naudotis meistro-vadybininko paslaugomis! Tiesiog internete tereikia užpildyti meistro iškvietimo anketą, ir jis atvyks Jums patogiu laiku. Esant poreikiui, galima atvykti ir į kitus miestus. Pirminės paslaugos užsisakant gaminius ir montavimo darbus (konsultacijas, matavimus) yra nemokamos.

Pasirinkti langų dekorą nėra lengva, pasiūla šiandien yra didžiulė – pagal gamintoją, kainą, kokybę, stilių, savybes, išvaizdą. Geriausią sprendimą visuomet gali pateikti specialistai, meistriškai gebantys parinkti jūsų erdvei patį tinkamiausią variantą, tad kreipkitės į plisuotas žaliuzes Kaune siūlančias įmones. Estetiški interjero elementai padės sukurti atmosferą, būdingą tik Jūsų namams ir maksimaliai sumažins Jūsų rūpesčius.