Poilsis Nidoje tai ramybė

Poilsis Nidoje

Nidos miesto apylinkėse yra   labai  branginamas kiekvienas žemės metras, yra išsaugomas  unikalus  vietovės  landšaftas.  Tokio santykio dėka šis unikalus ir ekologiškai švarus kurortas  vilioja  turistus iš visos   Europos.  Kokia  gi yra Nidos paslaptis ir kodėl žmonės  ten  nori dar  sugrįžti?  Kuo gi taip  vilioja poilsis Nidoje?  Labai mažas miestelis-Nida, kuris  yra šalia  Kuršių Nerijos buvo tinkamai įvertintas  XIX  amžiaus  pabaigoje.  Unikali gamta, gydomasi jūros oras, paplūdimiai tai yra  ypatingos Nidos ypatybės.  Šiam  kurortui  yra  pritaikyta ,,mėlynoji  vėliava“, kuri  įrodo, kad tai yra  ekologiška vieta.  Pailsėti Nidoje  galima bet kuriuo metu laiku,  šio  kurorto  gamta  yra vienodai puiki, tiek  pavasarį, tiek ir rudenį.  Tai  minkštas klimatas,  vasarą nėra  varginančios kaitros, o žiemą labai didelių šalčių.  Čia jūs  nerasite  labai didelių  ir švytinčių viešbučių,  triukšmingų muzikinių  grupių ir animatorių.  Šį  kurortą per metus  aplanko  apie 60 000 turistų.  Dažniausiai tai  būna  turistai, kurie  atvyksta iš Rusijos, Latvijos  ir Vokietijos, na ir žinoma  vietiniai šalies  gyventojai. Žinoma, šiame  miestelyje taip pat yra  šiuolaikiški viešbučiai, tačiau  turistai, kurie  nori geriau pasimėgauti  poilsiui, bei pajusti  visas  Nidos  spalvas pasirenka  specialius  nedidelius kotedžus, kuriuos  nuomoja  vietiniai gyventojai.  Vietų kur gali  apsigyventi turistai nėra tiek daug,  elitinis  turistinis miestas  apaugo  įvažiavimą  į teritoriją, už įvažiavimą  reikės  susimokėti.

Poilsis  Nidoje jūsų tikrai neprivers liūdėti.  Turistai  su  malonumu aplanko  gražius gamtos kampelius, pavyzdžiui, Kuršių Neriją,  Raganų   ir Gintaro kalną,  plaukioja  valtimis ir jachtomis.  Jei  netikėtai  užsigeisite civilizuotų pramogų tokiu  atveju jums reikėtų  apilankyti  delfinariume arba jūros muziejaus galerijoje, gintaro muziejuje ir  etnografiniame muziejų.   Jums patinka  džiazo muzika? Tokiu  atveju jūs savo poilsį galite  suplanuoti tokiu būdu, kad į Nidą  atvyktumėte, kai bus organizuojamas džiazo festivalis ir jums tikrai neteks nusivilti?  Ir vis gi  poilsis Nidoje  yra   skirtas tiems kam patinka  ramybė.  Jums  patinka  gulėti paplūdimyje,  maudytis  ramioje ir švelnioje jūroje, vaikščioti ir gėrėtis  stebuklingais  vaizdais  jūs jau žinote, kad Nida tai rojaus kampelis skirtas jums.  Poilsis  Nidoje yra  išskirtinis. Tik čia galima  mėgautis gražia  gamta ir ramybe.  Nida tai yra  balti paplūdimiai ir švarus oras, tai yra  parodų ir festivalių oras. Tai yra  istorinis  Neringos  centras.  Galima pasakyti, kad tai yra pati geriausia  vieta   jei jūs norite  pailsėti nuo  rūpesčių ir nuolatinio  skubėjimo. Čia jūs galėsite  atrasti savo sielos ramybę.  Tai yra viena  iš žinomiausių vietų, kuri yra  Lietuvoje, ši vieta labai dažnai yra  vadinama  Lietuvos  cukrumi, kadangi  paplūdimuose yra labai  smulkus smėlis.

Rašytojas  Tomas Manas, kuris  yra žinomas kaip  vienas iš populiariausių  poilsiautojų, kuris buvo Nidoje labai  žavėjosi šiuo miesteliu ir  apie net parašė savo dienoraštyje.  Nobelio  laureatas  čia ilsėjosi net 3 kartus ir norėjo  apsistoti ilgesniam laikui. Tarp kitų  žinomų  objektų, kuriuos  jums  gali  suteikti galimybę pamatyti poilsis  Nidoje tai  aukščiausia  kopa, kuri  yra  aukštesnė nei 60 metrų ir yra  viena  iš didžiausių  Europoje.  Poilsis  Nidoje  tai yra  galimybė  atgauti  jėgas po alinančių darbų, kadangi  čia nebus jokių  darbų, jokios rutinos ir skubėjimo. Nidoje jūs turėsite galimybę pasimėgauti ramybe, tyla, gražia gamta. Tokio poilsio  jūs negausite niekur. Jei jūs esate ištroškę būtent galimybės  atgauti  jėgas, pasisemti  energijos  geresnės  alternatyvos nei Nida  jums tikriausiai net nepavyks  surasti visoje  Lietuvoje.