rankinės

Rankinės vasarai rinktis iš ko turi ir konservatyvaus, ir avangirdinio stiliaus mėgėjos

Rankinės vasarai: rinktis iš ko turi ir konservatyvaus, ir avangirdinio stiliaus mėgėjos

Sezonų kaita moters gyvenime siejasi ne vien su besikeičiančia gamta už lango. Pastarosioms tai tampa puikia galimybe papildyti savo garderobą naujais daiktas. Vasariškos rankinės – pirkinys, apie kurį pagalvoja kiekviena moteriškos giminės atstovė, nepriklausomai nuo to, ar planuoja turiningą išvykų maršrutą atostogų metu, ar visas dienas ketina praleisti darbe. Rankinė – ir praktiškas, ir stilingas aksesuaras: talpiame viduje slepiasi visi reikalingiausi daiktai, o išvaizdai priduodama šarmo bei išskirtinumo? Ką mados ekspertai pataria ieškantiems naujos rankinės vasaros sezonui?

Prieš pradedant analizuoti vasaros sezono tendencijas, pravartu prisiminti auksinę taisyklę, jog madingiausia tai, kas tau tinka ir patinka. Mintimis reikia „permesti“ visą turimą garderobą, apgalvoti galimus derinius, planuojamą savo veiklą bei pageidavimus vasariškos rankinės atžvilgiu.  Rankinės gali tobulai susilieti su rūbų ansambliu arba tapti akį traukiančiu akcentu, pagyvinančiu patį elementariausią derinį. Tai – palydovės ir į smėlėtą paplūdimį, ir dalykinį susitikimą – tereikia apgalvotai pasirinkti. Ne mažiau reikšmingas ir asmeninio skonio faktorius: stipriai nuklydus nuo pastarojo, vasaros sezono topu vadinama rankinė tiesiog gulės drabužinėje ir vargu ar sulauks savo eilės išeiti į viešumą.

Stiliaus maniakėms ar tiesiog besidominčioms vyraujančiomis mados tendencijomis patariama, kokios vasariškos rankinės rekomendujamos šiais metais: gal atrasite kažką, idealiai atitinkantį jūsų skonį ar prisiminsite, jog kažkuriame guli lobis, atitinkantis visas top’o charakteristikas.

Spalva.

Juoda – spalvų karalienė, bet ateinanti vasara natūraliai diktuoja gyvesnes ir ryškesnes permainas. Dizaineriai siūlo atsisukti į…gėlių darželį. Ten žydintis purpuriniai, melsvi, violetiniai, gelsvi, oranžiniai ar balti deriniai turėtų atsidurti ir ant rankinių. Ir ne tik prie ilgos plazdančios suknelės: spalvingos rankinės subtiliai pagyvina net formalią aprangą. Nebijančioms išsiskirti iš mados, siūloma ieškoti dvispalvių, permatomų, grafiniais elementais (rombai, rombai, kadratai, linijos ir kita) margintų ar roplių odą imituojančių rankinių.

Dydis.

Mažos delninukės, dideli krepšiai ar net kuprinė: pasirinkimo laisvė plati, priklausomai nuo to, kur ketinama rankinę neštis.

Modelis.

Ekspertai siūlo tiek tradicinių, metai iš metų vyraujančių modelių, tiek vienkartinių „perliukų“ pačioms drąsiausioms. „Tote“ tipas, balno krepšio, pusmėnulis, kvadratas, perlenktas krepšys, gyvūnų, daiktų, maisto produktų formos rankinės – rinktis tikrai yra iš ko.

Svarbiausia, jog rankinė būtų patogi ne tik praktiškai, bet ir psichologiškai. Rankinė yra įvardijama kaip viena populiariausių, tačiau viduje jaučiate, jog išėjimas su ja skatins diskomfortą ir nuolatinį mąstymą „o ką žmonės pasakys“? Tokiu atveju geriau ieškotis artimesnio varianto.