Rąstiniai namai tai mūsų ateitis

rastinis namas

Kodėl gi verta statyti medinį namą XXI amžiuje? Mediena jau tūkstančius metų statybų srityje yra medžiaga numeris vienas. Ši sėkmė priklauso nuo to, kad mediena turi labai daug privalumų, taip pat ji gali apsaugoti nuo kritulių ir tokiu būdu jūsų namuose išsaugos šilumą.

 

Mediena tai yra ekologiška ir ilgaamžiška medžiaga, todėl mediniai namai taip pat jums tarnaus ištikimai ir neteiks jokios žalos jūsų sveikatai. O teisingai pasirinktos statybų technologijos mediniams namams leis patikimai ir ilgai tarnauti net XXI amžiuje. Pastatyti rąstiniai namai arba rąstiniai vasarnamiai pasižymi nepakartojama ir unikalia išvaizda. Šie namai yra skirti ne tik gyvenimui ir buičiai, tačiau jie taip pat gali tapti nepakartojamais architektūriniais kūriniais. Ką gali žinoti galbūt jei mūsų protėviai būtu turėję šiuolaikiškas technologijas tai mes dar ir dabar galėtume grožėtis jų pastatytais mediniais namais. Galbūt būtent pagal jūsų projektą mes galėsime pastatyti naują pasaulio stebuklą.

Rąstiniai namai ir rąstiniai vasarnamiai tai yra mūsų ateitis. Rąstiniai namai turi patį aukščiausią ekologiškumo lygį ir į atmosferą neišskiria kenksmingų medžiagų, o deguonį. Mikroklimatas, kuriuo gali pasigirti rąstiniai namai yra pats palankiausias, kadangi patalpoje yra savaime reguliuojamas drėgmės lygis. Rąstiniai namai ir rąstiniai vasarnamiai yra apšildomi per labai trumpą laiką, o tai yra energijos taupymas. Mediniai namai jums kainuos kur kas pigiau nei kainuotu plytinio namo statyba, be to jie yra pastatomi kur kas greičiau, juk šiam namui yra nereikalingas didelis fundamentas. Na o kalbant apie medinio namo apdailą, tai yra tikras malonumas, kadangi medienos struktūra yra labai paprasta, todėl bus paprasta išgauti pačias įvairiausias formas ir bus įgyvendintos net sudėtingiausios idėjos.

Jei jūs norite gyventi rąstiniame name, kuris taps jūsų gražiais ir patogiais namais, kreipkitės į mus. Mes suteiksime visas paslaugas, kurios bus reikalingos statant rąstinius namus, tai visi projektavimo darbai, namo statyba ir apdailos darbai. Profesionaliai atliekami darbai, kurių dėka jūsų rąstinis namas jums tarnaus ilgus metus ir maloniai džiugins jūsų namus.