Royal Canin šunims ir katėms

Royal Canin šunims ir katėms – puikus maistas

 

Kiekvieno gyvūno mityba yra pats svarbiausias dalykas, kuriuo Jums, kaip jo šeimininkui reikės pasirūpinti. Tinkama šuns mityba yra atsakinga už jo sveikatos būklę, taigi ir už gyvenimo metus. Vieni žmonės šunį maitina paprastu maistu, kiti, sausu arba šlapiu maistu, pavyzdžiui, Royal canin šunims.

Royal canin šunims – tai super Premium klasės maistas, kuris yra sukurtas specialiai šunims pagal jų poreikius. Tačiau prieš kalbant apie konkrečią miastą firmą, vertėtų labiau susipažinti su bendriniais šunų ir kačių mitybos principais.

Tikriausiai jau teko pastebėti, kad mažas kačiukas, ar šuniukas nori valgyti viską, ką tik valgote Jūs. Jūs jam didžiausias autoritetas, tarsi mama, ar tėtis, todėl, kol mažiukas visko nori mokytis iš Jūsų. Jam tinka ir sūrio ir kumpio gabaliukas ir netgi daržovės. Atrodo gyvūnams yra taip lengva įtikti, tačiau, ar tokia mityba yra sveika?royal-canin

Tiea yra ta, jog naminių gyvūnų mitybos poreikiai nėra tokie patys, kaip mūsų. Jų organizmai yra visiškai kitokie. Tai jau yra matyti vien iš jų dantų (kad jie tikrai nėra žoliaėdžiai). Beje reikiamo suvalgyti maisto kiekis yra, ko gero, visai ne toks kokį įsivaizduojate Jūs, arba kokio reikalauja pats gyvūnas. Kaip pavyzdį galime paminėti, jog mažo aktyvumo šunims užtenka 185 – 370 kalorijų per dieną. Na o dideliems šunims jau gali prireikti ir 1000 – 2000 kalorijų per dieną. Kaip ir vidutiniam žmogui. Šiaip kalorijų skaičiavimas priklauso nuo dagelio dalykų: šuns veislės, amžiaus, dydžio ir aišku nuo jo aktyvumo lygio. Pavyzdžiui, Amerikoje net trečdalis naminių gyvūnų turi anstvorį. Tai yra ženklas, kad yra būtina rūpintis ne tik savo pačių, bet ir augintinių sveikata, kuri tiesiogiai priklauso būtent nuo mitybos.

Royal Canin gamintojai būtent ir naudoja sveikos gyvūnų mitybos principus. Jie suvokia, kad gyvūnai yra ne žmonės ir kiekvienas jų turi savo atskirus ir unikalius mitybos poreikius. Išsamių tyrimų dėka kaip tik ir buvo nustatinėjami visų skirtingų naminių gyvūnų poreikiai, tam, kad būtų galima sukurti kuo įvairesnę ir jiems labiausią pritaikytą mitybą. Royal canin siūlo maistą visokioms veislėms katėms ir šunims, o taip pat ir mišrūnams, pagal specialius jų poreikius, aktyvumo lygį ir kitus rodiklius. Juk šeriant gyvūnus geriausios kokybės maistu, mes padedame jiems ilšlikti jauniems, gražiems ir sveikiems. Juk nutukę gyvūnai, lygiai taip pat, kaip ir žmonės dažniau suserga širdies ir kraujagysloų ligomis, artritu, diaetu ir kitomis pavojingomis ligomis, kuris gyvūnėlius paguldo ankščiau laiko. Taigi, kaio nustatyti ar gyvūnas neturi per daug antsvorio?

Pavyzdžiui, jei negalite apčiuopti katės šonkaulių, arba jau nesimato išryškėjusios liemens juostos, greičiausiai gyvūnas turi anstvorio. Laimei, katės iš prigimties yra judrūs gyvūnai ir su mielu noru sportuoja. Tereikia tik žinoti, kaip jas išjudinti. Jas gali sudominti žaislinės pelytės ant virvelės, šviečiantis lazeriukas, ar slėpynių žaidimas kartu su Jumis. Jei bent kelis kartus per diena, po 5 -10 minučių užsiimsite su savo augintiniu, neabejotinai galėsite išvengti visokių rimtų susirgimų. O geriausias sprendimas to išvengti – įsigyti iš karto du gyvūnėlius, nes tada jie nuolatos žais ir judės vienas su kitu. Taip pat reikia rūpintis ir tokių gyvūnų mityą ir duoti joms maisto, skirto, pavyzdžiui, anstvorio turinčioms katėms, ar sterilizuotoms katėms. Dėl visa ko, nepamirškite konsultuotis su veterinaru.