Siuntiniai į Angliją ir iš jos keliauja skirtingai

siuntiniaiKelionės iš Lietuvos į Angliją ir atgal arba atvirkščiai turi didelę paklausą. Kaip žinote, ne kur kitur, bet Londono mieste yra gana nemaža dalis Lietuvos emigrantų. Jie pasakoja įvairias istorijas, kurios nutinka kelionių metu bei pasiekus šalį. Labai daug įtakos turi tai, kokiu būdu keliaujama, su siuntiniais ar be jų. Tačiau koks emigrantas ar giminaitis keliaus pas artimuosius be lauktuvių po ilgo nesimatymo? Todėl reikia apgalvoti kaip siuntiniai į Angliją nukeliautų laiku, nepasimestų pakeliui ir pasiektų adresatą nepažeisti.

Skrydžių kompanijos keleivių užplūstamos sezoniškai ir tai aiškiai matyti iš bilietų bei bagažo kainų. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais skrydžių į Angliją ženkliai padaugėja, todėl pigiosios skrydžių kompanijos kelia kainas. Emigrantai ir jų giminaičiai likę Lietuvoje kalba, kad būna tokių skrydžių, kai bagažo mokestis kainuoja daugiau nei pats kelionės bilietas. Tokiu atveju, išvykstantieji kartais renkasi, kad siuntiniai į Angliją keliautų sausuma per siuntų gabenimo firmas.

Jos gabena ne tik mažas siuntas, lagaminus, bet ir baldus, buitinę techniką ar kitus reikalingus transportuoti daiktus. Tai yra saugus būdas gabenti daiktams ir tada, kai pats niekur vykti neketini, o tiesiog nori nudžiuginti artimuosius, gyvenančius svetur. Siuntų tarnybos sutvarko reikiamus dokumentus ir nekyla jokių rūpesčių, be to, labai baiminantis dėl krovinio galima jį apdrausti.

Tie, kurie nepasitiki siuntų tarnybomis renkasi daiktus gabentis patys. Sėda į automobilį ir siuntiniai į Angliją vyksta kartu su jais. Didesnių keblumų kelia tai, kad dalis vairuotojų baiminasi, jog nemokės vairuoti tokioje šalyje, kur eismas vyksta priešinga kelio puse. Tuo tarpu vykstantys automobiliu iš Anglijos į Lietuvą su anglišku automobiliu turi žinoti, kad ant automobilių lempų reikalingi specialūs lipdukai, kad šviesos neakintų kitų keleivių. Tokių lipdukų galima įsigyti internetu, o jų neturint bet kurioje Europos šalyje galima gauti baudą. Automobilio kelionei iš Anglijos į Lietuvą reikia kruopščiai ruoštis, nes kelionė be vis kito dar yra ilga bei varginanti. Todėl, taupant savo laiką, siuntiniai į Angliją ir iš jos mieliau gabenami per siuntų tarnybas.