sokiu mokyklos kaune

Šokių pamokos: nuo ko pradėti?

Niekas nedrįstų ginčytis, kad šokiai – tai puikus būdas ne tik turiningai praleisti savo laisvalaikį, bet ir galimybė pagerinti sveikatą bei susirasti naujų draugų.

Jei nusprendėte, kad norite išmokti šokti, pirmiausia reikėtų pasidomėti, kokios šokių mokyklos Kaune, ar kitame mieste šiuo metu yra. Iš pradžių gali atrodyti, kad visos jos vienodos, tačiau jei žinote, kokio šokių pamokų norite (argentinietiškas tango Kaune, samba, salsa, hip hopas, baletas…) Jūsų paieškos laukas labai susiaurėja ir savo mieste galite gana nesunkiai susirasti gerą šokių mokyklą.

Jei, vis dėlto, nesate tikri, kokias šokių pamokas pasirinkti – pasižiūrėkite internete vaizdo klipų. Galbūt kažkas sudomins. Jei turite laiko, galite rinktis ir kombinuotus šokių mokymus, kur per savaitę laiko vyksta keli skirtingi užsiėmimai.

Ieškodami šokių mokyklos, būtinai atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus, nes nuo jų iš dalies priklauso ir kaina ir Jūsų gebėjimas greičiau išmokti šokių:

 

  • Renkantis šokių pamokas yra svarbu žinoti mokytojų patirtį. Geras šokių mokytojas turėtų turėti bent 6-10 metų patirtį, mokant šokti. Jei mokytojas bus be reikiamos patirties, mokiniui bus sunku įsisavinti visus žingsnelius. Taip pat, atminkite, kad, jei šokių instruktoriai moka daug įvairių šokių stilių, jie iki galo negali gerai išmokyti kiekvieno atskirai. Jei rengiate išleisti savo vaikus į šokių pamokas, sužinokite, kokie yra taikomi amžiaus apribojimai tam tikroms šokių pamokoms.

 

  • Pasidomėkite, kokioms žmonių grupėms šokių mokyklos Kaune rengia užsiėmimus. Jei grupės gana didelės yra sunkiau skirti dėmesį kiekvienam asmeniui atskirai. Taip pat apžiūrėkite kokio dydžio yra šokių salės – ar jose yra pakankamai vietos?

 

 

  • Atkreipkite dėmesį net į šokių studijos grindis – smulki detalė, tačiau labai svarbi šokiams. Tam, kad būtų išvengta traumų šokių aikštelėje, geriausios grindys yra plaukiojančios grindys. Grindų danga irgi svarbu: geriausia – vinilas. Šokių studijoje taip pat turi būti ir veidrodžiai bei gera muzikinė aparatūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *