Stilingos segmentinės tvoros

segmentines tvorosSegmentinės tvoros, tai yra pats paprasčiausias ir priimtiniausias būdas, kurio pagalba galima aptverti savo teritoriją. Šios tvoros neprarado savo apsauginės funkcijos ir estetiškos išvaizdos. Segmentinės tvoros dažnai naudojamos norint aptverti dideles teritorijas, pramoninius objektus, privačius sklypus, tai gali būti miškai arba kitos teritorijos.

Pagrindinė šios segmentinės tvoros funkcija yra patikima apsauginė funkcija, mažos investicijos ir ilgaamžiškumas. Segmentinės tvoros yra sudarytos iš segmentinių elementų ir stulpų, visa tai yra sutvirtinama atskiromis tvirtinimo detalėmis. Segmentinių tvorų tvirtinimo elementai gali būti reguliuojami, neliečiant stulpų. Tvorų segmentai yra sudaryti iš 4 arba 5 mm vielos.   Segmentinės tvoros yra padengtos cinku, ji gali būti padengiama iš abiejų pusių, todėl jūsų tvoros nepaveiks korozija.

Segmentinės tvoros yra universalios ir puikiai derės prie bet kurio namo architektūros ir dizaino. Atstumas tarp montuojamų segmentinės tvoros stulpų y turėtų būti apie 2,5 metrų, tarp stulpų centrų atstumas turėtų būti 2,60 metrų.   Taip pat segmentinės tvoros labai plačiai naudojamos, jei yra norima aptverti sporto aikšteles ir kitas pramonines teritorijas. Segmentinės tvoros pasižymi solidžia išvaizda ir tuo pačiu nepraranda savo apsauginių funkcijų. Juk pagrindinė šios tvoros paskirtis yra apsaugoti jūsų nuosavybę, parodyti kitiems kur baigiasi jūsų teritorijos ribos ir kur prasideda jūsų kaimyno teritorijos ribos. Be to, tai jūsų namams suteiks daugiau individualumo, suteiks jūsų teritorijai geresnę estetinę išvaizdą. Juk jau nuo labai senų laikų žmonės pradėjo aptverti savo teritorijas. Ir kam visa tai? Visa tai buvo atliekama tam, kad teritorija būtų tinkamai apsaugota. Tačiau šiais laikais tvorų gamybos technologijos ženkliai patobulėjo ir patikimai apsaugoti savo namus jau nėra taip sudėtinga kaip buvo anksčiau. Jei jūsų teritorija yra labai didelė geriausias būdas tinkamai aptverti savo teritoriją tai yra pasirinkti segmentines tvoras.

Svarbus privalumas, kuriuo pasižymi segmentinės tvoros, tai kad jų danga gali būti įvairių spalvų. Jūs patys galėsite pasirinkti kokią spalvą jums yra geriau pasirinkti ir kas geriau atrodys jūsų teritorijoje. Segmentinės tvoros yra laikomos optimaliausiu pasirinkimu. Todėl jos ir yra tokios populiarios tarp vasarnamių savininkų.