negabaritiniai kroviniai

Techniškai vykdomas negabaritinių krovinių gabenimas

Labai dažnai nutinka taip, kad tenka gabenti negabaritinius krovinius, tai yra pakankamai specifinė situacija, kurią ne visada galime išspręsti įprastais keliais. Atrodytu, kad tai yra labai paprasta užduotis, tai yra pervežti negabaritinius krovinius, tačiau kartais ji tampa tikrai sudėtinga. Todėl tokiu atveju reikia imtis nestandartinių situacijų.

Kas gali būti negabaritiniai kroviniai? Ir kas iš tiesų slypi po šiuo terminu?

  • Tai pramoninė įranga. Dažniausiai tai yra staklės ir kiti prietaisai skirti gamybos procesams;
  • Žemės ūkio technika. Jai priklauso traktorių pervežimas, kombainų pervežimas;
  • Statybinė technika. Tai yra pakankamai sunkūs kroviniai, kuriuos pervežti reikia protingai;
  • Gręžimo įrenginiai, kurie dažnai yra naudojami pramonėje.

Dažniausiai negabaritiniai kroviniai yra pervežami sunkiais ir galingais vilkikais. Taip pat labai dažnai negabaritinius krovinius lydi speciali palyda.

Kokis paslaugas mes jums siūlome:

  • Mes jums sudarysime negabaritinių krovinių pervežimo maršrutą ir visas tinkamas sąlygas;
  • Parinksime optimaliausią transportą;
  • Negabaritiniams kroviniams organizuosime palydą;
  • Paruošime visus pervežimu būtinus dokumentus.

Juk tam, kad negabaritiniai kroviniai būtu gerai pervežti yra būtina viską tinkamai paruošti, kadangi ši pervežimo rūšis yra viena iš sudėtingiausių. Ypatingai populiarus negabaritinių krovinių pervežimas pasidaro pavasarį, kai prasideda žemės ūkio darbai, o tada traktorių pervežimas tampa ypatingai populiarus, juk kartais tokią techniką tenka gebanti nemenką maršrutą. Tokį darbą atlikti savarankiškai tiesiog neįmanoma. Juk visų pirma pervežami negabaritiniai kroviniai turi būti teisingai montuojami ant transporto, kuris perveš jūsų krovinį ir reikia įsitikinti, kad jūsų krovinys nenukris, kadangi aplaidus krovinio pritvirtinimas prie transporto visada sukelia labai liūdnas pasekmes. Tokiu būdu ilgam sutrikdo transporto judėjimą, o kartais net padaro žalą turtui, žmonėms ir artimųjų sveikatai. Be to, negabaritinius krovinius gali gabenti tik techniškai tvarkingi automobiliai, o juos valdyti turi patyrę ir profesionalūs vairuotojai, kurie supranta visą atsakomybę, kuri jiems tenka. Mūsų įmonė jums siūlo negabaritinių krovinių pervežimo paslaugas kokybišku transportu. Jei jūs sudomino mūsų paslaugos kreipkitės į įmonėje dirbančius specialistus ir mes pervešime visus jūsų gabaritinius krovinius, net jei tai būtu traktorius.