Termovizija jums padės išvengti šilumos praradimo

TermovizijaAr jums malonu esant žiemos šalčiams grįžti į jaukius namus arba pasislėpti namo vėsoje, kai lauke yra didelė kaitra? Žinoma, juk patogumas žmogui, tai yra viena iš svarbiausių žmogaus gyvenimo dalių. Tačiau, kad būtų užtikrintas pakankamai aukštas patogumo lygis, pastatas turi atitikti tam tikrus šilumos izoliacijos kokybės reikalavimus. Labai sudėtinga yra sumažinti šilumos arba kondensuoto oro praradimą neįvertinus kur yra šiltinimo defektai. Ir tik namo termovizija jums gali parodyti silpnas vietas, kuriomis vyksta pagrindinis šilumos praradimas.

Termovizija suteikia galimybę:

  • Pamatyti visus taškus per kuriuos yra prarandama šiluma;
  • Pamatyti klaidas, kurios buvo padarytos šiltinant stogą, sienas arba fasadą;
  • Galima pastebėti per kur vyksta nutekėjimas vamzdžiuose;
  • Zonas kur kaupiasi drėgmė, kondensatas.

Termovizija yra labai naudinga procedūra, kadangi ji suteikia galimybę pamatyti defektus ir juos tinkamu laiku pataisyti, kalbama apie įtrūkimus, nesandarias vietas ir apie kitus panašius defektus. Galėsite objektyviai įvertinti atliktų statybos darbų kokybę. Taip pat išvengsite papildomų išlaidų nekokybiškų darbų koregavimui. Sužinosite šilumos praradimo koeficientą, sužinosite tikslias vietas kur yra prarandama šiluma, galėsite atlikti remontą su minimaliomis išlaidomis.

Bendradarbiaudami su mumis jūs visada galėsite kreipkitės, kad mes jums atliktume termovizinius tyrimus arba galite pasinaudoti termovizoriaus nuoma. Ir tokiu būdu įvertinsite savo namo apšiltinimo efektyvumą. Tačiau įsidėmėkite tam, kad jūs gautumėte tikslesnius duomenis šiuos tyrimus geriau atlikti šildymo sezono metu. Jūs gausite visus reikalingus duomenis kur bus nurodyta defektų klasifikacija, kodėl jie atsirado ir jums bus suteikta instrukcija kaip šiuos defektus galima ištaisyti. Termovizija gali padėti tiek statybų specialistams, teik ir visiems kas nori gyventi šilčiau.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *