Tinklinės tvoros pasirinkimas nuosavai teritorijai aptverti

tinklinės tvorosVisada norėjau tvoros aplink kiemą, svajoju apie tai jau seniai. Auginame šunį, kuris nemėgsta būti pririštas nei prie būdos ar vaikščioti su pavadžiu. Mes leidžiame jam būti namuose, išmokėme rašytis į lauką, kai to jam reikia. Šuo veislinis ir dedlio ūgio, todėl žmonės prisibijo. Norime, kad jis laisvai lakstytų po mūsų teritoriją, todėl ir reikia tvoros. Svajojau, žinoma, apie metalinę tvorą, tokią masyvią tvirtą dailią, bet mūsų kiemas tikrai didelis, todėl šios minties teko atsisakyti. Su žmona nusprendėme, kad reikia kompromiso, nes tvoros visgi reikia… Taigi, užsukome į internetą pasižiūrėti, kokia tinklinės tvoros pasiūla.

Apžiūrėjome ne vieno tiekėjo produkciją ir pamatėme, kad tinklinės tvoros taip pat gali atrodyti gana gerai. Susitaikėme su šia mintimi, išsirinkome dizainą, paskambinome vieniems žmonėms ir mums labai greitai paskaičiavo tinklinės tvoros kainą pagal perimetrą. Nustebome, nes suma buvo netgi mažesnė negu tikėjomės. Pagaliau mūsų geriausias draugas, mūsų keturkojis, galės nevaržomai dūkti kieme, o mes su juo. Mums tai past geriausias laiko praleidimas geru oru. Mūsų Dičkis taip taip mėgsta bėgioti ir žaisti! Jis tikras gražuolis ir jis tikrai įvertino tai, kad tinklinės tvoros raštas leidžia jam matyti viską, kas vyksta už tvoros ribų. Tiesą pasakius, pastebėjau, kad tinklinės tvoros įsigijimas, po to, kai tvora jau buvo sumontuota iki galo, padarė Dičkį dar sargesnį nei anksčiau. Dabar, kai jis suvokia, kur jo teritorijos ribos, gina ją. Dičkis – protingas šuo ir neloja be reikalo, tačiau akylai saugo namus. Dabar signalizacijos namuose tikrai nebereikia, ją dėl visa pikto įjungiame tik tada, jei visi kartu kur nors išvykstame, t. y., žmona, aš ir Dičkis.

Tinklinės tvoros privalumas ne tik gera kaina, bet ir tai, kad darbuotojai gali parinkti jos aukštį pagal mano pageidavimus. Kaip jau minėjau, mūsų šuo didelis ir išdykęs, todėl man buvo aktualus toks tinklinės tvoros aukštis, kurio Dičkis negalėtų peršokti. Juk atsistojęs ant dviejų kojų jis letenas gali padėti man ant pečių, vadinasi, jo šuolis – nemažas. Buvau tikrai patenkintas tuo, kad įmonės darbininkai greitai suprato ko man reikia ir iš karto ėmėsi darbų. Mano užsakymas dėl tinklinės tvoros įrengimo buvo padarytas tikrai operatyviai ir aš neturiu kuo skųstis. Tinklinės tvoros yra cinkuotos, jos nerūdija, jų neveikia jokios oro sąlygos, o priežiūros jos taip pat nereikalauja. Spalvą galėjau pasirinkti iš paletės ir tvora buvo nudažyta ta spalva milteliniais dažais. Dėl šio porūšio dažų aš nei kiek neabejoju, jis patikimi, spalva nenubluks ir nenusilups dažai. Tinklinės tvoros pradinės savybės išliks ilgus metus, todėl mano pirkinys buvo tikrai vertingas. Visada sprendimus stengiuosi priimti apsvarstęs visus „už“ ir „prieš“, ir dėl šio priežasties mano sprendimai logiški bei protingi. Per visą savo gyvenimą nepadariau nieko, dėl ko gailėčiausi. Nesigailiu ir tinklinės tvoros pirkimo, nes jis patenkino mano poreikius. Platus tinklinės tvoros pasirinkimas yra ne vienoje internetinėje parduotuvėje, bet mano akį labiausiai patraukė metallumnovum.lt. Ta svetainė gera, neblaško kokie nereikalingi elementai, greitai ir lengvai radau tai, ko ieškojau. Be to, man pasisekė, nes pataikiau tvorą užsisakyti tada, kai jai vyko akcija. Viskas vyko sklandžiai, mano namas jau aptvertas, vadinasi, jo saugumo lygis pagerintas. Patenkinti ne tik mano interesai, bet net ir mano šuns. Tai ko daugiau man norėti?