Tokios tvoros, kokias jus pasirinksite

tvorosNorite statyti tvorą? Tai yra protingas pasirinkimas. Įsigydami tvorą jūs gausite patikimą apsaugą ir ilgą tarnavimo laiką. Tvora gali apsaugoti jus nuo smalsių žmonių žvilgsnių ir tvoros pagalba į jūsų teritoriją negalės patekti maži ir dideli gyvūnai. Kai kurios tvoros gali suteikti gerą garso izoliaciją ir apsaugą nuo vėjo ir dulkių.

Tačiau nežinote kokią tvorą jums reikia pasirinkti? Tvoros tinklai siūlo savo klientams tokias tvoras, kurios jums tarnaus ilgai, atrodys solidžiai, bet nepritrauks nereikalingo dėmesio ir joms nereikės daug priežiūros.   Juk tvoros montavimas dažnai yra varginantis procesas. Mes siūlome savo sklypuose sumontuoti patikimas tvoras.

Jums siūlome šias tvoras:

 • Vertikalių strypų tvoras;
 • Tinklines tvoras;
 • Metalinių tvoralenčių tvoras;
 • Standartines segmentines tvoras;
 • Naujo tipo segmentines tvoras;
 • Vartus ir vartelius.

Tokių tvorų montavimas netrunka labai ilgai, tačiau juos skiriasi savo tvirtumu ir ilgalaikiškumu. Jei jums kyla klausimai kokia gi turėtu būti tvora ? Aukšta ar žema? Jums patars ir visą reikalingą informaciją suteiks specialistai, kurie dirba mūsų įmonėje. Mes atvyksime į visus Lietuvos miestus ir miestelius kur tik reikės montuoti tvoras. Mūsų specialistai atvyks į vietą atliks visus matavimo darbus, o pagal turimus duomenis, suprojektuosime tvoros brėžinius, pasikonsultuosime koks sprendimas yra jums tinkamiausias. Iš mūsų pateikto asortimento jūs galėsite pasirinkti tvoros dizainą ir spalvą.

Kodėl jums verta pasirinkti mus:

 1. Pas mus dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai;
 2. Mes tvoras gaminame tikrai iš kokybiškų detalių;
 3. Tvoras montuojame paprastai ir greitai;
 4. Operatyviai atliekame užsakymus;
 5. Jums siūlome išmintingas kainas.

Jūs gausite tai ką pasirinksite, todėl galėsite džiaugtis mūsų atliktais darbais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *