Vestuvinė floristika

vestuvinė floristikaKokios asociacijos pas jus  iškyla, kai jūs išgirstate žodį nuotaka? Žinoma, jūs įsivaizduojate merginą su prabangia nuotakos suknele, su gražiais aukštakulniais bateliais,  jos plaukai yra įspūdingai sušukuoti, o ją darė  profesionalūs kirpėjas. Savo rankose nuotaka būtinai laiko švelnią  nuotakos puokštę. Nuotakos  puokštė tai yra ne paprastas papuošimas arba aksesuaras, tai yra tarsi visa tradicija be kurios negalima įsivaizduoti vestuvių.  Puokštės forma, sudėtis ir papuošalai yra kruopščiai parenkami pagal nuotakos suknelės spalvą ir stilių. Tačiau nuotakos puokštė tai yra tikrai ne vienintelis papuošimas vestuvėse, kuris yra daromas iš gėlių. Vestuvinė floristika užima pakankamai svarbią vietą vestuvių organizavime. Gėlės gali sukurti nepakartojamą šventės atmosferą. Todėl vestuvinė floristika tai yra tikras menas, kuris vestuves  paverčia pasakiška istorija.
Iš ko yra sudaryta vestuvinė floristika:

 • Nuotakos puokštė;
  • Butonjerė ;
  • Salės papuošimas;
  • Nuotakos šukuosenos papauošimas;
  • Automobilio puošimas (Vestuvinio automobilio);
  • Rožių žiedlapiai, kuriais yra apibarstomi jaunavedžiai.

Nuotakos puokštė tai yra svarbi vestuvių dalis nuo kurios prasideda visa vestuvinė floristika. Nuotakos puokštė tai yra ne paprasta gėlių puokštė, tai yra  nuotakos ir jaunikio meilės simbolis.  Todėl šis simbolis turi suderinti tiek jaunikio įvaizdžio elementus, tiek ir dalį nuotakos įvaizdžio.  Tam  jaunikio kostiumas yra puošiamas butonjere, kuri turi būti padaryta pagal nuotakos  puokštės stilių.  Ir natūralu nuotakos įvaizdis turi atsispindėti šioje  gėlių kompozicijoje.  Būtent todėl  nuotakos puokštę turi pasirinkti kartu jaunikis ir jaunoji. Daugelis mano, kad nuotakos puokštės pasirinkimas tai yra tik jaunikio reikalas ir nuotaka jos neturėtų matyti iki  vestuvių.  Tačiau yra ir  toks prietaras, kad nuotakos  su vestuvine suknele  jaunikis negali matyti iki vestuvių.  Abu prietarai yra teisingi.  Taigi nuotakos puokštė turi  simbolizuoti nuotakos įvaizdį.  Taigi kaip jaunikis gali atspėti kokią puokštę jam reikia pasirinkti? Reikalas tas, kad  nuotaka nematys puokštės, kadangi ji bus pagaminta tik vestuvių dieną.  Tačiau dalyvauti pasirenkant puokštės gėles, kompoziciją ir kitą  nuotaka yra tiesiog  privalo.  Tinkamai  patarti kokios formos turi būti puokštė jums gali padėti  floristai. Nepamirškite apie vestuvinę tradiciją, kad nuotaka iškilmių pabaigoje turės išmesti savo puokštę netekėjusioms merginoms.  Pagal tradiciją kas pagaus šią puokštę  tas kitas švęs vestuves. Tačiau, kai kurios nori išsaugoti nuotakos puokštę kaip vestuvių simbolį ir tam užsako dar vieną puokštės egzempliorių.

Vestuvinė floristika taip pat yra sudaryta iš kitos labai svarbios dalies tai yra  salės papuošimo, juk pagrindinė iškilmių dalis vyksta  pokylių salėje, kuri be jokių abejonių turui būti papuošta.  Pokylių salės papuošimas gyvomis gėlėmis tai yra gero skonio simbolis.   Teisinga parinkta vestuvinė floristika gali suteikti nepakartojamą stilių jūsų vestuvių šventei.  Tai yra tradicija, kurios niekaip negalima pakeisti arba atsisakyti.  Žinoma, taip pat ši šventė negali apsieiti ir  be tokios  vestuvinės floristikos  kaip  gėlių žiedlapiai be kurių yra neįmanoma įsivaizduoti šventės. Tuo labiau, kad ši vestuvinė floristika kainuoja pakankamai pigiai.   Be to, tokiu žiedlapių jums nereikės labai daug, jums gali pakakti vos kelių  žiedlapių maišelių.  Tačiau be jokių abejonių kuo jų bus daugiau tuo  bus geriau.  Taigi tai yra  svarbiausios dalys iš kurių  yra sudaryta vestuvinė floristika. Jei jūs turite kitų idėjų kaip gali būti panaudojama vestuvinė floristika jūs visada  mums galėsite pasakyti savo pasiūlymus.  Tegul vestuvinė floristika jūsų šventei suteikia švelnumo, gaivumo ir nepakartojamo žavesio.

.