Žaliuzės Jūsų namams arba biurui

apsaugines zaliuzesNuspręsti, kokias žaliuzes pasirinkti savo namams arba biurui, gali būti labai sudėtinga užduotis. Reikia atsakyti į daugybę klausimų ir nuspręsti, kokie yra mūsų poreikiai.

Reikia ne tik nuspręsti, kokią žaliuzių rūšį pasirinkti, bet ar apskritai reikia žaliuzių. Kiti renkasi užuolaidas arba roletus. Tačiau,vis dėlto, žaliuzės iki šiol išlieka pačiu populiariausiu pasirinkimu.

Populiarumas yra labai didelis, pirmiausia todėl, kad netrūksta įvairovės. Tinkamai pasirinktos žaliuzės gali būti pritaikytos kiekvienuose namuose ir biuruose. Plati įvairovė tikrai džiugina: vertikalios, horizontalios žaliuzės, apsauginės žaliuzės (naudojamos lango ar durų išorėje), kurios suteikia gerą apsaugą, valdomis iš viršaus į apačią ir atvirkščiai, šviesą sulaikančios, romanetės, markizės, širmos. Pasirinkimas platus yra ir kalbant apie medžiagos pasirinkimą: bambukas, medis, plastikas, aliuminis. Dydis gali būti pritaikytas prie bet kokio lango.

Namuose žaliuzės turi atitikti šias funkcijas: apsaugoti nuo saulės, suteikti privatumą ir atitikti namų dizaino išvaizdą.

Jei renkatės žaliuzes biurui, pirmiausia Jums turėtų rūpėti apsauginės žaliuzės, nes svarbiausia yra apsaugoti biurą nuo vagių. Vėliau, kai rinksitės vidines žaliuzes, atminkite, kad svarbiausias aspektas yra žaliuzių spalva. Nuo to priklausys tinkamos darbo atmosferos sukūrimas. Spalva turi žadinti teigiamus jausmus ir neblaškyti dėmesio, todėl nereikėtų rinktis ryškių spalvų ar tamsių. Biuruose dažniausia yra įrengiamos vertikalios žaliuzės.

Verta paminėti, kad apsauginės žaliuzės ir kitos padeda net sutaupyti mokesčius energijos sąskaitoms.

Rinkdamiesi žaliuzes, turėtumėte pasikonsultuoti su patyrusiais meistrais, parodyti jiems savo namus, tam, kad jie galėtų pasiūlyti Jums geriausius sprendimus. Tai, kas tinka vienam namui, kitam gali netikti. Galbūt vieni kambariai yra labiau apšviesti nei kiti. Tokiu atveju juose reikėtų žaliuzių, kurios labiau apsaugotų nuo saulės spindulių. Taip pat geriausia būtų, jei išmatavimus pateiktumėte ne Jūs, o išmatuotų meistras, ypač tuo atveju, jei Jūsų langai yra nestandartinio dydžio.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *