Žaliuzės, kurios jūsų namams suteiks apsaugą ir puikią išvaizdą

plisuotos zaliuzesApsauginės žaliuzės tai yra nepakeičiama šiuolaikiškų ir prestižinių namų dalis. Jos puikiai dera prie įvairaus interjero, turi pakankamai plačia šiuolaikiškų techninių sprendimų gamą. Jos tiks tiek įrengiant nuosavus namus, tiek ir pramoninės paskirties pastatus.

 

Apsauginės žaliuzės jūsų namams suteiks maksimaliai didelę apsaugą nuo įsilaužimo. Žaliuzės apsaugos ne tik jūsų namų turtą, tačiau apsaugos ir langus nuo akmenų, butelių ir kitų daiktų. Taip pat apsauginės žaliuzės suteiks jūsų namams apsaugą nuo pašalinių žmonių žvilgsnių, o taip suteiks garantuotą apsaugą jūsų biurui, ofisui arba kitai patalpai. Jūs galėsite pasirinkti apsaugines žaliuzes, kurios pasižymi skirtingais apsaugos lygiais.apsauginės žaliuzės pasižymi puikiomis garsą ir šilumą izoliuojančiomis savybėmis. Teisingai sumontuotos žaliuzės gali 50 procentų sumažinti prarandamos šilumos kiekį. Ir jūs galėsite ženkliai sutaupyti šildymui išleidžiamus pinigus. Negalima nepaminėti, kad apsauginės žaliuzės apsaugos jūsų namus nuo ryškios šviesos ir perkaitimo vasaros sezono metu. Tokiu būdu gali būti taikoma kelių pakopų apsauga nuo saulės spindulių arba tiesiog sukuriama visiška prietema jūsų patalpoje. Šioms žaliuzėms nereikalinga speciali priežiūra, jos pakankamai lengvai valosi. Svarbiausia, kad jos jums ištikimai tarnaus ilgus metus.

Tačiau, ką gi daryti jei įprastos žaliuzės jūsų namuose atrodo nepakankamai harmoningai, o užuolaidos nėra patogiausias pasirinkimas? Tiems kas vertina estetišką išvaizdą ir modernias mados tendencijas tokiu atveju plisuotos žaliuzės gali būti tai ko jums reikia. Tai yra medžiaginės žaliuzės, kurios gaminamos iš įvairaus tankumo ir permatomumo audinių. Platus plisuotų žaliuzių pasirinkimas jums suteiks galimybę pasirinkti tokias žaliuzes, kurios suteiks jūsų patalpai reikalingą stilių ir suteiks jam paskutinį potėpį. Plisuotos žaliuzės gali būti montuojamos bet kurioje jūsų namų dalyje, jos gali būti naudojamos tiek virtuvėje, tiek namų langus, tačiau ir duris. Šias užuolaidas yra pakankamai paprasta prižiūrėti, jos gali labai ilgai išlikti švarios, kadangi jos netraukia dulkių, o tai leidžia jas optimaliai naudoti. Plisuotos žaliuzės šiais laikais patinka daug kam ir nėra čia nieko keisto, juk jos yra universalios ir atitinka visas šiuolaikiškiausias mados tendencijas. Ant lango jos atrodo pakankamai estetiškai ir tinka prie paties įvairiausio interjero. Tai yra puikus pasirinkimas, jei norite, kad jūsų namai atrodytu šiuolaikiškai.